anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Multiple certificări Ookla® Speedtest Awards® pentru rețeaua Orange România

Vio73
#StarMember

În urma analizei Ookla® a rezultatelor comparative Speedtest Intelligence® obținute pentru operatorii români în Q1-Q2 (ianuarie – iunie) 2020, a reieșit că utilizatorii Orange România se bucură de serviciile celei mai bune rețele mobile din țară, beneficiind de cel mai rapid internet mobil și de cea mai extinsă acoperire.

 

Mărcile Ookla sunt utilizate sub licență și tipărite cu permisiune.


Mai multe detalii pe aici: https://www.orange.ro/noutati/certificare/

 

Eu cred că este în limita a ceea ce ne-a obișnuit.
Voi ce părere aveți? Mulțumesc!

1 Soluţie acceptată‚

Ascary
Campion certificat
Ce sa zicem Vio,asta e realitatea,Orange pe internet 4G e nr 1. Mai e de lucru totusi in multe zone,rural mai ales. Oricum urbanul are multe alte alternativa insa ruralul depinde uneori de o singura retea si aceea e Orange.

Vizualizare soluţie în postul original

3 Răspunsuri 3

Razvan
#StarMember
Este în ton cu realitatea, deși sunt zone în care încă nu ai semnal decent, darămite viteza. ORO dă tonul, oarecum împinși de la spate și de ceilalți.

Miha_Z
#StarMember
Este o retea de calitate cu semnal net superior celorlalti. Oricum din cate stiu nu este la prima certificare a acestui lucru, nu?

Ascary
Campion certificat
Ce sa zicem Vio,asta e realitatea,Orange pe internet 4G e nr 1. Mai e de lucru totusi in multe zone,rural mai ales. Oricum urbanul are multe alte alternativa insa ruralul depinde uneori de o singura retea si aceea e Orange.