anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

[Rezolvat] Trebuie sa introduci un numar Prepay Orange...

nikolai
Junior
Încerc să încarc un număr de cartelă orange atât de pe PC cât şi de pe telefon, din contul meu pe orange.ro şi nu îmi recunoaşte numărul pe care, de altfel, îl încarc lunar cu aceeaşi opţiune. Primesc eroarea: Trebuie sa introduci un numar Prepay Orange.
M-am deconectat şi relogat şi aceeaşi eroare...
7 Răspunsuri 7

Vio73
#StarMember
Salutare! Trebuie încercat cu mare atenție, să nu introduci vreo cifră greșit. Încearcă și dimineața, să nu fie vreo eroare din sistemul lor, care mai face figuri câteodată. Succes!

nikolai
Junior
Nu am introdus nici o cifră greşit. Am încercat vreme de o oră... Am reuşit dimineaţă. probabil o eroare de la site...

Jay
Campion certificat
Salut! Având în vedere că încerci sa încarci din contul tau, presupun ca trebuie sa alegi numărul nu sa-l scrii tu?!.. Si-atunci cred ca este o eroare, care, probabil se va rezolva de la sine.. A mai fost un topic asemănător aici.. https://comunitate.orange.ro/questions/2245868-rezolvat-eroare-reincarcare-trebuie-introduci-numar-prepay-orange

Vio73
#StarMember
Important este că ai reușit! Cine știe ce nu a mers!

nikolai
Junior
Am văzut topicul, dar se pare că în ambele cazuri s-a rezolvat de la sine, odată cu trecerea timpului. Mulţumesc.

onofrei
Începător
acelasi problema ..nr. pe care il incarc de ani...orange e cam varza...

MadalinP
Începător

Acea eroare apare daca ai apasat continua dupa ce ai introdus numarul de telefonu fara sa dai enter ca sa ti-l verifice