anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

reincarcare prepay

Mada8
Junior

Am incercat reîncărcare prepay online acum cateva ore,  cu opțiune 5 eur, neavând suficient disponibil pe card...

Acum am, dar nu pot finaliza operațiunea fiindca imi apare "exista deja solicitare în curs de procesare"... 

Ce sa fac?! Multumesc.

1 Soluţie acceptată‚

FLo1
#StarMember

@Mada8:Bun venit în Comunitate. Dacă nu merge simplu, va merge... complicat: asigură-te că nu ai datele mobile activate, încarcă apoi cu credit de 5E și de pe telefon din SelfCare activezi din credit opțiunea de 5E cu 30 de zile valabilitate. Nu văd de ce să nu meargă. 

Vizualizare soluţie în postul original

8 Răspunsuri 8

delfinas
#StarMember

Mada, bun venit in Comunitate!!!

Daca nu poti anula acea solicitare, ai putina rabdare sa se anuleze de la sine sau poate va gasi bani pe card si se va activa.

Multumesc, inteleg desigur... doar ca azi aveam nevoie😕

FLo1
#StarMember

@Mada8:Bun venit în Comunitate. Dacă nu merge simplu, va merge... complicat: asigură-te că nu ai datele mobile activate, încarcă apoi cu credit de 5E și de pe telefon din SelfCare activezi din credit opțiunea de 5E cu 30 de zile valabilitate. Nu văd de ce să nu meargă. 

Multumesc.

Minunat, ar tb sa meargă asa...👍 incerc imediat

@Mada8: te așteptăm cu feedback să ne dai de veste dacă ai reușit. Spor.

Vio73
#StarMember

Salutare!

Atunci contactează-i prin Chat Djingo și cere-le ajutorul! Poți să-i contactezi din aplicație, din colțul dreapta jos unde sunt cele 3 puncte (altele), apoi click pe Contact și feedback , etc, cum ai și în poze.

Baftă!

 

Salut!

Asta am facut prima dată, dar Djingo e cam... impersonal, asa... stii ce zic😖😂 Ceea ce ma impresionează însă... e cata empatie am gasit aici... multumesc mult!

Nu ignora tehnologia. În multe cazuri tehnologia te salvează, iar sentimentalii te plasează.