anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Două persoane,același număr de telefon,e posibil?

nutu2589
Începător

Salutare. În ultima lună tot primesc diverse telefoane din zona Maramureșului gen,după accent cum ca as avea de oferit cazare la o pensiune. Țin sa subliniez ca am numărul ăsta prepay de ani buni și nu am pățit asa ceva pana acum. Exista posibilitatea ca doua persoane din Ro să dețină același număr de telefon si dacă da cum se poate rezolva problema asta ca deja devine supărătoare ?! Merci anticipat 

1 Soluţie acceptată‚

Miha_Z
#StarMember

Buna, nu exista aceasta posibilitate. Cel mai probabil în anunțul pensiunii s-a greșit vreo cifra de la numărul de telefon de contact. Eventual cere-le persoanelor care te apelează site-ul unde au văzut anunțul și ia legătura cu ei pentru soluționarea problemei. 

Vizualizare soluţie în postul original

3 Răspunsuri 3

Miha_Z
#StarMember

Buna, nu exista aceasta posibilitate. Cel mai probabil în anunțul pensiunii s-a greșit vreo cifra de la numărul de telefon de contact. Eventual cere-le persoanelor care te apelează site-ul unde au văzut anunțul și ia legătura cu ei pentru soluționarea problemei. 

FLo1
#StarMember

@nutu2589: Bun venit în Comunitatea Orange. Răspuns simplu: NU este posibil. În cel mai nefericit caz, cineva și-o fi făcut publicitate pe vreo rețea de socializare și a scris numărul greșit. Nu prea ai ce face, mai ales la un număr prepay. Eventual blochezi acele numere ca să nu mai revină altădată cu apeluri, sau întreabă de unde au sursa acelui număr pentru a afla locația/proprietarul locației și să-și editeze acel număr.

Vio73
#StarMember

Salutare!

Nu, nu se poate! Posibil să fi fost vreo confuzie sau cineva să fi încurcat numărul tău cu altul și să-l fi transmis mai departe undeva sau ceva rău intenționat, nu știu.

Dar să aibă 2 persoane același număr, nu se poate.