anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Cum pot sa imi incarc numarul daca am deja euro in cont

Gabi668
Începător
 
1 Soluţie acceptată‚

FLo1
#StarMember

@Gabi668: Bun venit în Comunitate. Găsești mai multe detalii aici. Mai exact, din contul tău MyOrange sau din meniul *100# activezi una din opțiunile dorite, ca în imaginea de mai jos, adică:

  • din contul tău My Orange, secţiunea Tarife și opțiuni – Opțiuni active
  • prin apel la *100# , ramura Opțiuni, apoi Opțiunile mele active.

 optiuni_prepay_dec_2022_app.png

Dacă întâmpini probleme, te așteptăm pe topic cu detalii și descriere a situației. Numai bine.

Vizualizare soluţie în postul original

4 Răspunsuri 4

FLo1
#StarMember

@Gabi668: Bun venit în Comunitate. Găsești mai multe detalii aici. Mai exact, din contul tău MyOrange sau din meniul *100# activezi una din opțiunile dorite, ca în imaginea de mai jos, adică:

  • din contul tău My Orange, secţiunea Tarife și opțiuni – Opțiuni active
  • prin apel la *100# , ramura Opțiuni, apoi Opțiunile mele active.

 optiuni_prepay_dec_2022_app.png

Dacă întâmpini probleme, te așteptăm pe topic cu detalii și descriere a situației. Numai bine.

arsradu
#StarMember & March's Problem Solver

Salut,

La fel ca si fara credit. Din My Orange, printr-o aplicație de mobile banking (daca suporta asa ceva), dintr-un Orange Shop, online de pe emag, altex si probabil si altele.

Nu prea vad ce legatura are existenta creditului in cont. Dar daca poti, da-ne ceva mai multe amanunte. Cel mai probabil nu am inteles eu foarte bine contextul intrebarii.

Client Orange

delfinas
#StarMember

Gabi,  bun venit in Comunitate!!!

Eu inteleg, din intrebarea ta, ca ai credit in contul My Orange si vrei sa incarci cu o extraoptiune.

Din credit poti incarca apeland la *100#, serviciul SelfCare, ramura Promoții/Opțiuni, dar , din cate stiu, optiunea e valabila doar 28 de zile.

"Din aplicatia My Orange > Altele > Tarife si Optiuni > Alegi optiunea care ti se potriveste pentru creditul disponibil. Sau din varianta web (desktop), accesand link-ul asta: https://www.orange.ro/myaccount/packages-and-options/prepay/options   "

DETALII: https://comunitate.orange.ro/t5/prepay/cum-pot-transforma-creditul-din-my-orange-in-optiune/m-p/8684...

Vezi sa fie inchis accesul la internet pana activezi optiunea, ca sa nu iti consume din credit!

Anca07
#StarMember

Buna Gabi,

Ai reusit sa activezi o extraoptiune din creditul pe care il ai disponibil folosind una din metodele prezentate de colegi? Daca nu asta iti doreai sa afli, te rog sa revii in comunitate sa ne spui pentru ce anume ai nevoie de ajutor.

Zi cu soare!🌞