anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

[Încheiat] Care sunt școlile care au primit internet gratis?

Razvan
Campion certificat
În urma campaniei prepay "Dăruiește GB de net", am auzit ca ar fi echipat școlile cu internet mobil fix. Știe careva care sunt școlile și județele aferente?
1 Soluţie acceptată‚

Ascary
Campion certificat
În acest program au intrat câteva scoli,în cea mai mare parte din mediul rural și cu precădere scoli gimnaziale,acestea sunt: Strugari-Bacau Zagra-Bistrita Nasaud Dudești-Braila Costești-Buzau Dor Mărunt-Calarasi Dragoș Vodă-Calarasi Târgoviște (școala gimnazială Nr 10)-Dambovita Galicea Mare-Dolj Piscu-Galati Bahnea-Mures Sincraiu de Mures-Mures Farcasa-Maramures Vânătorii Neamț-Neamt Micula-Satu Mare Medieșu Aurit-Satu Mare Satchinez-Timis Putna-Suceava Roești-Valcea Tulnici-Vrancea Bacani-Vaslui

Vizualizare soluţie în postul original

9 Răspunsuri 9

Ascary
Campion certificat
În acest program au intrat câteva scoli,în cea mai mare parte din mediul rural și cu precădere scoli gimnaziale,acestea sunt: Strugari-Bacau Zagra-Bistrita Nasaud Dudești-Braila Costești-Buzau Dor Mărunt-Calarasi Dragoș Vodă-Calarasi Târgoviște (școala gimnazială Nr 10)-Dambovita Galicea Mare-Dolj Piscu-Galati Bahnea-Mures Sincraiu de Mures-Mures Farcasa-Maramures Vânătorii Neamț-Neamt Micula-Satu Mare Medieșu Aurit-Satu Mare Satchinez-Timis Putna-Suceava Roești-Valcea Tulnici-Vrancea Bacani-Vaslui

Vio73
Campion certificat
Foarte util pentru copii și instituțiile respective. Felicitări Orange pentru inițiativă și celor care au donat!

Neaplicabil
Heey! Ma bucur sa vad ca donatiile pe care le-am facut atat eu cat si cei apropiati au avut efectul scontat. :) Bravo Orange pentru initiativa. Si ma bucur mult ca am putut sa ajutam.

Romeo_
Senior certificat
Felicitari Orange pt initiativa! Mi-ar fi placut sa ajunga si in Iasi dar probabil a fost facuta o selectie cu cele mai nevoiase scoli(nu ca aici nu ar fi).

Razvan
Campion certificat
Mulțumesc ascary. Felicitări Orange pentru inițiativă și speram să faceți o practica uzuală din acest program.

Miha_Z
Campion
Frumoasa initiativa Orange si ar trebui pusa in practica de cat mai multe firme. Imi doresc doar sa fie folosita "aceasta donatie" in interesul elevilor.

Vio73
Campion certificat
Poate vor veni pe viitor cu campanii de acest gen, mult mai consistente!

Romeo_
Senior certificat
Cred ca aceasta campanie ar trebui sa continue atat timp cat Orange da la reîncarcare cei 50Gb.Eu sincer i-as dona in continuare.

Neaplicabil
@Romeo, si eu! E o initiativa foarte buna.