anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

[Încheiat] Înscrie-te gratuit în tombolă la *100#, ramura „Tombola PrePay”.

GDragos
Începător
Nu gasesc ramura aceea cand formez *100# sa ma inscriu.
1 Soluţie acceptată‚

MihaelaC
Community Manager
Community Manager
@GDragos am înțeles, din păcate nu poți participa la această campanie dacă ai abonament. La acestă campanie pot participa doar persoanele cu PrePay.

Vizualizare soluţie în postul original

9 Răspunsuri 9

MihaelaC
Community Manager
Community Manager
Salut, @GDragos. Bine ai venit în comunitate! Am transmis colegilor și revin aici cu un răspuns cât de rapid posibil.

MihaelaC
Community Manager
Community Manager
@GDragos ai reîncărcat sau activat cartela ta PrePay cu opțiune de minimum 5 euro credit înainte de a te înscrie la *100#?

Tina
Cunoscător certificat
Aceasta este campania. O sa ma înscriu și eu.

FLo1
#StarMember
GDragos: Dacă ești pe prepay, înainte de a participa la vreun concurs din dorința de a câștiga ceva, sau dacă ai pretenția de a primi vreo bonificație, sau de a te putea înscrie la vreo loterie "made by Orange" asigură-te de condiția OBLIGATORIE impusă de rețeaua #1 oricărui utilizator prepay: OPȚIUNE ACTIVĂ PE CONT DE MINIM 5€. Este modalitatea prin care Orange te iubește îmbrățișându-te pe la spate și te obligă să cotizezi la profitul de îndestulare proprie a sa pe seama ta.

GDragos
Începător
eu incarc in fiecare luna cartela prietenei cu 5 euro si altcuiva cu cate 10-12 euro Am uitat sa precizez ca am abonament daca influenteaza cu ceva

FLo1
#StarMember
@GDragos: influențează.... totul. Păi fiind pe abonament, tu vrei să accesezi un meniu de prepay??? No way!!! Nici vorbă! Nici gând! Nici reciproca nu e valabilă. Iar concursurile nu sunt accesibile celor pe prepay dacă sunt destinate abonaților.

MihaelaC
Community Manager
Community Manager
@GDragos am înțeles, din păcate nu poți participa la această campanie dacă ai abonament. La acestă campanie pot participa doar persoanele cu PrePay.

Ovidiu_fetean
Începător
Cum dau la tombola

DanielaH
Moderator
@Ovidiu fetean, ai reușit să te înscrii la tombolă la *100#? Dacă ai cartelă PrePay, după ce te-ai înscris, trebuie să activezi o opțiune de minumum 5 euro.