anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Încărcare cartela din Internet Banking

O__Mary
Junior entuziast
As dori sa știu cum se poate încarcă o cartela prepay din Internet Banking. Menționez ca am IB de la Banca Transilvania, și as dori sa ma ajute doar cei care știu și au operat cu asa ceva.
1 Soluţie acceptată‚

teacher_
#StarMember
După ce ai selectat Nr contului și Nr de telefon, o să îți apară valoarea de reîncărcare... Îți fac screen shot, așa cum îmi apare mie. După ce ai selectat valoarea, apasă semnează. Va trebui sa introduci codul primit prin SMS, și apoi treaba e gata... Succes

Vizualizare soluţie în postul original

6 Răspunsuri 6

teacher_
#StarMember
Buna ziua. Și eu am Internet Banking de la BT, sper sa te pot ajuta.... Intra in contul tau de Banking, și ai opțiunea de cartele telefonice,este după opțiunea de fonduri de investitii...

teacher_
#StarMember
După ce ai selectat Nr contului și Nr de telefon, o să îți apară valoarea de reîncărcare... Îți fac screen shot, așa cum îmi apare mie. După ce ai selectat valoarea, apasă semnează. Va trebui sa introduci codul primit prin SMS, și apoi treaba e gata... Succes

teacher_
#StarMember
Te-ai descurcat? Sper că informațiile ți-au fost de ajutor..!

O__Mary
Junior entuziast
Da, am reușit. Mulțumesc frumos pentru ajutor.

teacher_
#StarMember
Cu plăcere. Dacă mai aveți alte nelămuriri, va așteptam întrebările in comunitate.

Anca07
#StarMember
Se poate incarca si din contul my orange cu ajutorul platilor online. E mai ieftin un pic fata de pretul pe care il gasim la diferite puncte de vanzare, si in plus de asta poti activa o plata recurenta sau poti activa extraoptiuni pe care nu le gasesti in alta parte.