anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

[Rezolvat] Nu mai apare istoricul punctelor thank you

Oaki_1
Începător
Nu mai apare istoricul punctelor thank you de la alocare până în prezent pentru a face vreo manevră?
10 Răspunsuri 10

BlackWolf
Senior certificat
Ai facut vreo modificare contractuala sau deodata nu mai apare? Nu sunt manevre, probabil este vreo eroare si se va rezolva in curand

arsradu
#StarMember & February's Problem Solver
Incerci sa le vezi din aplicatia My Orange, versiunea de iOS cumva? Daca da, se pare ca nu mai ai posibilitatea asta. Varianta de Android inca o are. La fel si de pe browser, daca vrei, poti sa vezi istoricul respectiv cu un click aici: https://www.orange.ro/myaccount/reshape/beneficii/OTY
Client Orange

Jay
Campion certificat
Salut! Nu cred ca este o eroare, mai degraba au facut o setare prin care se vede doar ultima luna, ca si la detalii convorbiri.. nu stiu motivul, poate sa mai degreveze aplicatia, habar n-am, insa, poti vedea si puncte mai vechi, eu am verificat in contul My Orange, aplicatie.. Poti modifica data.. in capatul randului cu data este un calendar, am ales de acolo luna mai, apoi am modificat doar anul, ca sa-mi fie mai usor.. si, de unde initial aveam 49 de operatiuni pentru perioada aprilie-mai anul asta, dupa ce am modificat in mai 2020-mai 2022, au aparut cateva sute de pagini.. Dupa ce am scris data pe care am vrut-o, am pus cursorul in spatiul cu data la final, dupa 2022, si am apasat pe acces, butonul de pe tastatura telefonului.. atasez niste capturi.. sper ca m-am exprimat ok sa poti face pasii.. cu data e un pic mai ciudat, ca n-am putut bifa exact ce am vrut, am bifat o luna din acel calendar, adica am apasat de 2 ori pe ea si apoi am modificat doar anii.. Poate in varianta desktop e mai usor sa alegi ce data vrei, ca poti scrie manual luna si anul, eu am ales varianta asta, pentru exemplificare, sa fie mai simplu..

arsradu
#StarMember & February's Problem Solver
Jay, pe Android ajungi in sectiunea aia. Pe iOS nu. :) Banuiesc ca ai dat tap pe puncte din ecranul principal, nu? Eh, pe iOS nu mai poti sa faci asta, pentru ca design-ul (si aparent si functionalitatea) acelei sectiuni au fost modificate. Ai punctele curente, dar nu mai face nimic daca dai tap. De-aia am zis ca daca Oaki a incercat din aplicatia de iOS, cel mai probabil de-aia nici nu-i merge. Pentru ca nu mai ai acces la sectiunea la care ai facut screenshot. Eu cel putin n-am reusit sa dau de ea. Dar din nou, pe iOS. Pe Android e exact cum ai descris tu. 🙂
Client Orange

mihai_13
Maestru
- concluzie = cand vreti sa efectuati "chestii serioase" folositi un calculator cu windows si un browser curat(brave de exp) - aplicatiile pe android inca au multe probleme

MariusLiviu
Junior entuziast
Nu mai apar nici la mine pe Windows sau pe iOS. Doar la istoric puncte (si pe Wind si pe iOS) poti sa vezi totalul. Acolo imi apar chiar si punctele alocate azi. Este ceva eroare de la Orange, o sa se remedieze

Nimcid25
Explorator
Confirm și eu eroarea.

Nimcid25
Explorator
S-a remediat.

MariusLiviu
Junior entuziast
Da, e rezolvata problema.

DanielaH
Moderator
@Oaki_1, este în regulă și la tine?