anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Punctele Thank You se tripleaza si prin comanda telefonica?

Luminita_lumy
Începător
Buna,
Valoarea punctelor thank you se tripleaza si prin comanda telefonica adica prin achizitie telefon la prelungirea abonamentului existent, prin apel la 300?
Multumesc!
1 Soluţie acceptată‚

Salut, Luminita! In acest moment, oferta de triplare a punctelor Thank You este disponibila doar in magazinul online (la achiziția unui telefon prin prelungirea unui abonament pe 24 de luni), nu si prin intermediul altor canale de vanzare.

Vizualizare soluţie în postul original

4 Răspunsuri 4

Razvan
#StarMember
Nu, punctele sunt valabile exclusiv în magazinul online Orange la achiziția unui telefon prin prelungirea unui abonament pe 24 de luni.

Vio73
#StarMember
Salutare! Ai un topic aici despre această campanie și în ce condiții se poate face triplarea: https://comunitate.orange.ro/questions/2494978-campania-orange-thank-you-decat E foarte simplu să realizezi o comandă online. Poți cere ajutorul și pentru acest aspect! Succes!

FaraUnID
Campion certificat
@Luminita La ultima mea repozitionare de abonament toata treaba a fost facuta exclusiv prin telefon, iar consultantul care m-a sunat a plasat el comanda in online, in locul meu si am beneficiat de toate promotille derulate in momentul respectiv: puncte x 3, extra reducere din pretul telefonului valabila exclusiv online, vouchere.

Salut, Luminita! In acest moment, oferta de triplare a punctelor Thank You este disponibila doar in magazinul online (la achiziția unui telefon prin prelungirea unui abonament pe 24 de luni), nu si prin intermediul altor canale de vanzare.