anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Puncte thank you la Orange Love

Miha_Z
#StarMember
Am achiziționat pachetul Orange Love, cum se vor calcula acum punctele thank you?
1 Soluţie acceptată‚

imch
Cunoscător certificat
Avand pachetul Orange Love primesti de doua ori mai multe puncte Thank You decat daca ai avea doar abonament de voce.Cu alte cuvinte, daca pentru abonamentele de voce primesti 10% din contravaloarea facturii in puncte Thank You, cu Orange Love primesti 20% din contravaloarea acesteia. Celelalte caracteristici se pastreaza neschimbate.

Vizualizare soluţie în postul original

5 Răspunsuri 5

imch
Cunoscător certificat
Avand pachetul Orange Love primesti de doua ori mai multe puncte Thank You decat daca ai avea doar abonament de voce.Cu alte cuvinte, daca pentru abonamentele de voce primesti 10% din contravaloarea facturii in puncte Thank You, cu Orange Love primesti 20% din contravaloarea acesteia. Celelalte caracteristici se pastreaza neschimbate.

Ascary
Campion certificat
După activarea pachetului Orange Live intri automat in programul de fidelitate. Valoarea punctelor acumulate prin acest abonament se dublează.

Vio73
#StarMember
Eu am acest pachet pe cont și într-adevăr am 20% din valoarea facturii lunar, în loc de 10%. Este unul dintre beneficiile importante în calitate de abonat Orange, printre altele. Dacă ai Love și Family, ai și un bonus lunar de 100 GB net, plus alte reduceri. La abonare am primit inclusiv vreo 180 de euro reducere (aveam 18 ani vechime) pentru achiziția unui telefon, iar cei care se abonează acum au acces gratuit timp de 12 luni la canalele HBO. Știu că mi s-a mai dat și un bonus lunar de vreo 20 GB (nu mai știu sigur), timp de 6 luni, pe un abonament de voce. Oricum, destule facilități.

Miha_Z
#StarMember
Se primesc beneficii frumoase la achizitionarea acestui servici.

Vio73
#StarMember
Da. Inclusiv punctele thank you achiziționate lunar sunt consistente, dacă ai mai multe servicii pe cont.