anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Pot folosi imediat punctele Thank You transferate?

cossmynell
Junior
Buna ziua! As dori sa stiu si eu daca cineva imi transfera niste puncte Thank You le pot folosi imediat impreuna cu punctele detinute de mine sau trebuie sa treaca o anumita perioada pentru a le putea folosi pe toate adunate (cele primite si ale mele)? Multumesc!
1 Soluţie acceptată‚

Razvan
#StarMember

Da, le poți utiliza din prima secundă, după ce le-ai transferat. Te poți bucura de triplarea punctelor la achiziția unui terminal cu prelungirea abonamentului pe 24 de luni.

 

Update: Începând cu data de 16 septembrie 2021 nu mai este disponibil transferul de puncte thank you pentru abonații persoană fizică.

Vizualizare soluţie în postul original

2 Răspunsuri 2

Jay
Campion certificat
Buna! Nu am vazut pe nicaieri informatia asta, ca ar trebui sa astepti.. Daca le vezi deja ca s-au adunat la punctele tale si ai deja un plan, nu cred ca ai de ce astepta.. poti face si o simulare din cont sa vezi ce se intampla.. Avand in vedere ca valabilitatea punctelor se pastreaza, adica daca ele sunt aproape de expirare la persoana care ti le transfera, asa vor fi si la tine, nu li se va mari termenul, cu atat mai mult, nu e cazul sa astepti.. Ce e de stiut, daca nu ai citit deja informatiile despre puncte, poti primi maxim 3 transferuri de la 3 persoane diferite, intr-o luna..

Razvan
#StarMember

Da, le poți utiliza din prima secundă, după ce le-ai transferat. Te poți bucura de triplarea punctelor la achiziția unui terminal cu prelungirea abonamentului pe 24 de luni.

 

Update: Începând cu data de 16 septembrie 2021 nu mai este disponibil transferul de puncte thank you pentru abonații persoană fizică.