anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Parola orange thank you

Ovi2022
Începător
Vreau sa devin admin pe contul de my orange, dar imi cer parola 'orange thank you' pe care nu o mai stiu.
Pls help, cum rezolv treaba asta?
1 Soluţie acceptată‚

Razvan
#StarMember
Seria din Buletin este parola OTY.

Vizualizare soluţie în postul original

10 Răspunsuri 10

arsradu
#StarMember & February's Problem Solver
Ultimele 6 cifre din CNP ai incercat? De asemenea, ai aici mai multe detalii: https://www.orange.ro/help/ce-este-parola-orange-i-cum-pot-s-o-schimb-72
Client Orange

Razvan
#StarMember
Seria din Buletin este parola OTY.

Salut deja incerc de 2 pre sa fac acest lucru.Nu functioneaza cu sugestia ta.Sunt plecat din Romania si pana intrii in contact cu un consultat e teribil de greu.Deci de ce nu exista posibilitatea macar sa se primeasca un mesaj cu parola oty sau admin atat timp cat nu functioneaza si nu cred ca e de la noi ci din sistem.

 

Salut, @Stefan84 !

Poți încerca resetarea parolei și prin următoarele metode:

  • din My Orange 
  • din meniul *100# - ramura 3  "Abonamentul meu, opţiuni şi blocare număr" şi apoi 6 - "Modifică parola Orange"

Te așteptăm cu vești!

Buna seara,

Tot incerc sa ma conectez si nu merge. Am incercat sa introduc ultimele 6 cifre aferente seriei buletinului si nu merge. Am incercat si din my orange, setari cont si nu imi apare parola Orange nicaieri, numai sa-mi schimb parola de acces in cont. Am incercat sa sun si la *100# si nimic. Nu stiu ce sa mai fac

Salut, @Georgian2 !

Ce mesaj de eroare primești atunci când încerci modificarea parolei OTY folosind ramura 3 de la *100# ( sectiunea Abonamentul meu, opţiuni şi blocare număr şi apoi 6 - Modifică parola Orange)?

Parola OTY se poate utiliza pentru a face singur modificări pe contul tău, prin serviciile interactive *100# sau 300.

Din My Orange poți modifica doar parola contului My Orange, nu si parola OTY.

Stefan12
Junior entuziast
In cazul in care se uita parola OTY ( poate fi schimbată ) , se poate apela la numărul 300 din rețeaua Orange sau 0374300300 , după identificare , transferați-va la un consultant pentru resetarea parolei OTY .

gabi_5
Junior entuziast

Salut  , și eu am probleme  cu parola orange thank  you , am sunat la orange  dar nu au rezolvat  nimic

Păi  dacă  cei de la Orange nu rezolva problema    ce se poate face ?

DanielaH
Moderator

Salut, gabi_5!

În link-ul oferit mai sus de arsradu găsești mai multe modalități de a schimba parola în caz că nu o mai ții minte.

Să ne spui dacă ai reușit.

gabi_5
Junior entuziast

Mulțumesc  pentru răspuns  , eu nu am  schimbat  parola  , chiar am vorbit  cu cineva de la  Orange  de mai multe ori , ultima persoană  cu care am vorbit ieri mi-a  sugerat să  schimbăm  parola  , doar că  aceeași  situație  Parolă  Incorectă 

Cred  că  problema  este în aplicație