anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Nu mai primesc puncte thank you, deși fac plăți cu cardul Orange Money

Tzappy
Junior entuziast
Fix de când am intrat în comunitate nu mai primesc puncte thank you.
În My Orange am rămas la același număr de puncte de aproape o săptămână, deși fac plăți cu cardul (cu telefonul nu mai merge tot timpul).
9 Răspunsuri 9

Ascary
Campion certificat
Daca ai depasit 50 de tranzactii nu se mai aloca puncte si opreste contorizarea dupa cele 50 de tranzactii lunare - pe 1 luna urmatoare se reia contorizarea Trebuie sa te uiti in My Orange la TOTAL puncte acumulate... mai jos putin, vezi valoarea lor in Euro Doar acolo se actualizeaza zilnic... uneori chiar si la 2-3 minute dupa tranzactie. _________ Este doar o coincidență ca s-a oprit contorizarea in acelasi timp cu accesarea comunitatii 🙂

Tzappy
Junior entuziast
Tocmai că în My Orange nu se actualizează și am tot făcut plăți de câteva zile.

Tzappy
Junior entuziast
Oare să fie din cauză că aplicația Orange Money nu procesează plățile cu săptămânile ?

Ascary
Campion certificat
Este adevarat ca uneori sistemul mai dă rateuri. Se cunoaste aceasta problema si se lucreaza la remediere,cel putin ei asa am fost informat cand am facut o sesizare telefonica privind intarzierea alocarii OTY.

Razvan
#StarMember
În perioada această, serviciile de mentenanță pot avea întârzieri, din cauza blocajelor din economie și a restricțiilor legate de prevenția răspândirii virusului.

Vio73
#StarMember
Sunt ceva probleme /erori pe care le dau aplicațiile. Cred că sunt toate serviciile online mult mai solicitate în această perioadă și de aceea.

RafaHelper
#StarMember
Salut @Tzappy, Cate tranzactii cu Orange Money ai facut luna aceasta?

Ascary
Campion certificat
Am mai avut si eu intarzieri al SMS-urilor care notificau platile insa doar atat,ele fiind totusi vizibile in aplicatie.

Vio73
#StarMember
Văd că sunt din ce în ce mai multe probleme de actualizare. Am avut zile întregi în care a fost aplicația blocată!