anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Cum aflu cate puncte thank you am si cand le pot folosi?

AdinaB
Junior
Cum aflu cate puncte thank you am si cand le pot folosi?
1 Soluţie acceptată‚

Jay
Campion certificat

Poti vedea numarul de puncte in contul My Orange desktop sau telefon  – beneficii – puncte thank you.

Sau poti suna la *100# apoi alegi ramura 3 - abonamentul meu/ subramura 3 - puncte thank you/ subramura 1 - puncte acumulate.

 

Ca sa le poti folosi trebuie sa ai minim 12 luni vechime. Le poti folosi pentru a cumpărara telefoane, modemuri, tablete sau accesorii.

Vizualizare soluţie în postul original

9 Răspunsuri 9

Jay
Campion certificat

Poti vedea numarul de puncte in contul My Orange desktop sau telefon  – beneficii – puncte thank you.

Sau poti suna la *100# apoi alegi ramura 3 - abonamentul meu/ subramura 3 - puncte thank you/ subramura 1 - puncte acumulate.

 

Ca sa le poti folosi trebuie sa ai minim 12 luni vechime. Le poti folosi pentru a cumpărara telefoane, modemuri, tablete sau accesorii.

teacher_
#StarMember
Cel mai simplu este în aplicația My Orange , in colțul din dreapta jos butonul Mai multe, apoi selectezi opțiunea Beneficii, și vei vedea cate puncte Thank You ai, și cât valorează ele. Îți atașez screen shot cu pașii, așa cum îmi apar mie. Detalii ai aici https://www.orange.ro/help/cum-pot-vedea-cate-puncte-orange-thank-you-am-74 Și aici https://www.orange.ro/orange-thank-you/

AdinaB
Junior
Nu am 12 luni, mersi.

teacher_
#StarMember
Oricum, poți face o simulare in magazinul Orange, selectezi un produs, cel mai bine vezi un telefon la liber, fara rate sau abonament. O să apară acolo, in josul paginii, înainte de partea de achiziție și plată cate puncte Thank You ai, și dacă poți să le folosești. Ai atașat screen shot. Punctele tale Orange Thank You au următoarea valoare: 10 puncte Thank You = 1 euro. Poţi folosi punctele Thank You acumulate: -după primele 12 luni de abonament -dacă ești titularul contului -pentru a cumpărara telefoane, modemuri, tablete sau accesorii. Punctele Thank You se deduc din valoarea cu TVA a produselor achiziţionate şi nu pot fi returnate. În plus, la prelungirea abonamentului cu 24 de luni, primeşti şi o cartelă Orange PrePay cu care vorbeşti gratuit şi nelimitat de pe numărul tău. Punctele Thank You nu pot fi schimbate în bani. Poţi face transfer de puncte Thank You către alţi abonaţi Orange după 12 luni de abonament în reţea. https://www.orange.ro/help/care-este-valoarea-punctelor-thank-you-si-cum-le-pot-utiliza-73

Nimcid25
Explorator
Punctele le poți vedea în contul tău My Orange, secțiunea "Beneficii". Le poți folosi fie la achiziționarea unui telefon împreună cu prelungirea unui abonament, sau la achiziția de echipamente sau accesorii.

Razvan
#StarMember
În My Orange la secțiunea beneficii și vechime minima 12 luni în rețeaua Orange.

AdinaB
Junior
Multumesc pentru raspunsuri, am verificat deja la *100#. 3-abonamentul meu optiuni si blocare numar 3-puncte thank you si achizitie telefon 1-puncte acumulate si achizitie telefon

Vio73
#StarMember
Felicitări! E una dintre cele mai simple variante, ca și cea din My Orange!

daniel_costel
Junior entuziast
Intri in contul My orange