anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Ce se poate achiziționa cu punctele thank you in afară de telefone?

cezar_lucian
Junior
Ce se poate achiziționa cu punctele thank you in afară de telefone în luna Decembrie.
1 Soluţie acceptată‚

Jay
Campion certificat
Le poti folosi si la alte achiziții, de exemplu accesorii, sau le poti transfera altcuiva.. Am atașat o poză cu ce achizitii se pot face si mai găsești in link informatii, deoarece mai exista subiecte despre punctele TY in comunitate.. Poti folosi spațiul de cautare in comunitate pentru a vedea ce alte subiecte mai sunt despre puncte TY... https://comunitate.orange.ro/questions/2062360-cumparaturi-puncte-orange-thank-you

Vizualizare soluţie în postul original

8 Răspunsuri 8

Jay
Campion certificat
Le poti folosi si la alte achiziții, de exemplu accesorii, sau le poti transfera altcuiva.. Am atașat o poză cu ce achizitii se pot face si mai găsești in link informatii, deoarece mai exista subiecte despre punctele TY in comunitate.. Poti folosi spațiul de cautare in comunitate pentru a vedea ce alte subiecte mai sunt despre puncte TY... https://comunitate.orange.ro/questions/2062360-cumparaturi-puncte-orange-thank-you

teacher_
#StarMember
Punctele Thank You se pot utiliza pentru a achiziționa tablete sau accesorii (brățări fitness, smartwatch, huse de protecție, folii, chiar și routere wireless, etc). In magazinul online primești o valoare mai mare a punctelor Thank You. Selectezi produsul favorit din contul tău Orange, îl pui in cos și va apărea întrebarea dacă dorești să îți folosești punctele Thank You in valoare de...și va apărea suma, care îți va fi dedusă din valoarea totala a produsului...

Laura_cio
Senior
Le poți folosi la cumpărarea de telefoane, modemuri, tablete sau accesorii.

Miha_Z
#StarMember
Punctele Thank You le poti folosi pentru achizitii de accesorii, telefoane, tablete... Eu am preferat sa le transfer mamei ca sa le foloseasca la achizitia unui mobil.

Florin_D
Cunoscător certificat
Eu mi-as cumpără ceva pt telefon, o husa sau eventual un încărcător rapid pt note 10 plus.

Razvan
#StarMember
Telefoane la liber, accesorii și pentru a beneficia de promoția online (50% mai multe puncte online) trebuie sa prelungești abonamnetul cu 24 de luni.

alex_sc04
Junior entuziast
Se pot folosi pt achizitionare de telefoane/ tablete sau alte accesorii. Insa in magazinul online acestea au o valoare mai mare

Vio73
#StarMember
Evident că le poți folosi ca și reduceri în achiziționarea de telefoane, tablete, accesorii, etc. Mă îndoiesc de faptul că ar avea cineva așa de multe să poată achita în totalitate un telefon, o tabletă, etc, cu puncte. Sau pot fi și astfel de situații, dar excepționale.