anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Bonusuri cu internet nelimitat de Sărbători

Vio73
#StarMember
Credeți că ar fi utile bonusuri cu internet nelimitat de marile sărbători (Paște, Crăciun, Anul Nou)?
Mi s-ar părea normal să fie așa.
1 Soluţie acceptată‚

Ascary
Campion certificat
Sunt de acord sa se dea internet nelimitat de sărbători dar nu numai de Paști,Craciun sau Anul Nou.Sa se ofere și de Ramadan,Ramadan Bayram,Anul nou islamic,așa ca sa nu fie discriminări.In Romania sunt și musulmani,evrei,budiști,cu ei ce facem,nu le oferim nimic,că doar și mulți dintre ei sunt abonați Orange?

Vizualizare soluţie în postul original

7 Răspunsuri 7

Razvan
#StarMember
Da, pentru toți utilizatorii Orange, cum mai da câteodată și concurența roșie.

Ascary
Campion certificat
Sunt de acord sa se dea internet nelimitat de sărbători dar nu numai de Paști,Craciun sau Anul Nou.Sa se ofere și de Ramadan,Ramadan Bayram,Anul nou islamic,așa ca sa nu fie discriminări.In Romania sunt și musulmani,evrei,budiști,cu ei ce facem,nu le oferim nimic,că doar și mulți dintre ei sunt abonați Orange?

Miha_Z
#StarMember
Sunt de acord sa se ofere internet nelimitat, atat la marile sarbatori crestine, cat si la sarbatorile celorlalte nationalitati. Pana la urma toti sunt clienti Orange si firma nu-si va dori sa piarda din ei si nici sa faca diferente. Cei drept, in acea perioada traficul de net oricum e marit si cu siguranta clientii vor aprecia aceasta facilitate si la randul lor vor rasplati Orange-ul ramanand clienti fideli.

Ascary
Campion certificat
Știu că Orange mai oferă trafic și cu alte ocazii în afara sărbătorilor. Am văzut multe promoții cu o zi sau doua de trafic în zile speciale,cum ar fi ziua națională.

Miha_Z
#StarMember
Ascary n-am fost atenta la acele zile daca ofera ceva extra. Eu primeam in plus beneficii doar la ziua mea de nume si nastere.

Ciucuras
Cunoscător certificat
In perioada sărbătorilor, a zilelor declarate libere, oamenii au tendința de a folosi intens telefonul, internetul, consumul de date este mare. Pentru abonați ar fi binevenite mici bonusuri în astfel de ocazii. Nu știu sa fi primit vreun bonus cu ocazia vreunei sărbători, ori nu am fost atenta.

Romeo_
Senior certificat
Dragi colegi, noua ni se pare normal, dar trebuie sa ne gandim si la Orange care trebuie sa mai si castige pentru a imbunatati mereu calitatea aparaturii, pentru proiectele sociale despre care am vorbit si multe altele care necesita bani. ;))). P.S. si eu sunt alaturi de voi dorind internet macar la Sarbatorile mari