anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

[Încheiat] Primesc cele 50 de puncte Thank You daca platesc lunar online?

EVA_1
Începător
EU primesc cele 50 de puncte daca platesc lunar online?
1 Soluţie acceptată‚

svetalex
Senior certificat

@ EVA_1 bine ai venit în Comunitatea Orange.

 

Primești 50 de Puncte Orange Thank You dacă plătești factura din My Orange doar până pe 07 mai. Punctele nu se vor acorda lunar, ci doar în cadrul acestei campanii. Inițial campania a fost până pe 30 aprilie, dar a fost prelungită până pe 07 mai.

 

Last update: Oferta s-a prelungit până la 9 iunie 2020.

Bonusul se alocă o singură dată pe perioada campaniei, pe codul de abonat pentru care se efectuează plata facturii.

 

A mai fost discutat acest subiect aici https://comunitate.orange.ro/questions/2309566-primesc-50-puncte-thank-you-platesc-factura-orange-mo...

Vizualizare soluţie în postul original

9 Răspunsuri 9

svetalex
Senior certificat

@ EVA_1 bine ai venit în Comunitatea Orange.

 

Primești 50 de Puncte Orange Thank You dacă plătești factura din My Orange doar până pe 07 mai. Punctele nu se vor acorda lunar, ci doar în cadrul acestei campanii. Inițial campania a fost până pe 30 aprilie, dar a fost prelungită până pe 07 mai.

 

Last update: Oferta s-a prelungit până la 9 iunie 2020.

Bonusul se alocă o singură dată pe perioada campaniei, pe codul de abonat pentru care se efectuează plata facturii.

 

A mai fost discutat acest subiect aici https://comunitate.orange.ro/questions/2309566-primesc-50-puncte-thank-you-platesc-factura-orange-mo...

teacher_
#StarMember
Salut! Pentru a beneficia de cele 50 de puncte bonus, trebuie sa plătești din my Orange! Doar așa se alocă pe codul de client. Prin utilizarea altor metode de plata nu primești bonusul!

Vio73
#StarMember
E o campanie promoțională doar în perioada aceasta. Au mai fost în trecut, dar asta vizează probabil plata online în număr mare a clienților și aduce beneficii importante pentru cei care o aplică.

Mădălin
Cunoscător certificat
Buna , am incercat eu..azi sa emis factura Orange pe.la.ora 12 și am platit pe.la 14 din contul my Orange și nu s-au alocat 50 puncte . Înțeleg din asta că indiferent de cate facturi se emit in perioada promoției nu beneficiezi decât o.singura data de ea... Curios că explicația nu a fost dată nici la cel mai.inalt nivel iar că și text spune clar fara altă derogare că primesc cei care plătesc factura până pe data de 7.05 (asta înseamnă inclusiv. Prin 2018 eram un mare vânător de puncte însă acum m-am mai liniști fiindcă a devenit mult mai greu și mult mai mult timp de pierdut... Însă eu nu folosesc carduri , nu folosesc nimic pe numele meu...nu mă cunoaște nimeni decât Orange fiindcă , chiar daca abonamentul nu e pe.numele meu, am făcut totuși o împuternicire acum vreo 4 ani care are niste greșeli mari introduse de un angajat zurliu ... Oricum , și așa , reușesc să strâng mai mult de 1500 puncte anual daca totul merge bine

DanielaH
Moderator
Oferta s-a prelungit până la 31 mai 2020. Alocarea bonusului se face o singură dată pe perioada campaniei, pe codul de abonat pentru care se face plata.

Mădălin
Cunoscător certificat
Super..pentru cei care inca nu le-au luat...eu le-am luat luna trecută odată...am încercat și luna asta ...

delfinas
#StarMember
Cum poti afla sau unde poti controla daca ai primit acele 50 de puncte? Eu am platit prin myorange si nu am primit nici o confirmare pt cele 50 de puncte.

Mădălin
Cunoscător certificat
Doar in emailul de confirmare a platii afli despre cele 50 puncte care se alocă foarte repede in cont..după câteva zile am primit și punctele referitoare la.valoare facturii tale

Ascary
Campion certificat
Delfinash in My Orange ti se aloca imediat punctele,apoi primesti si mail-ul de confirmare a platii unde se mentioneaza ca ti-au fost alocate si cele 50 de puncte promotionale. Atentie,pe langa cele 50 de puncte primesti si punctele OTY,aferente facturii tale in functie de valoarea ei...a facturii 🙂 dar astea se aloca putin mai tarziu,dupa cateva zile.