anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Afisare numar puncte in profilul nostru din aceasta platforma

Alex_G_
Cunoscător
Vi s-ar părea mai ușor sa va apara punctele adunate atunci când apăsam pe avatarul nostru?
Mie mi s-ar părea mai ușor sa vedem câte puncte am strâns, imediat ce apăsam pe iconița care ne duce pe profilul nostru.
1 Soluţie acceptată‚

Miha_Z
#StarMember

O idee buna, chiar ar fi util ca la avatar sa fie trecut si punctajul. In felul asta am scurta pasii de parcurs pentru aflarea punctajului. Acum depinde daca se poate realiza acest lucru in comunitate si nu implica multe proceduri. Oricum ideea e buna de pus in aplicare.

 

Update (DanielaH, Moderator) - Odată cu migrarea la noua platformă, în Comunitatea Orange nu se mai acordă puncte, rămân doar recompensele sub forma de badge-uri si niveluri.

Vizualizare soluţie în postul original

11 Răspunsuri 11

Vio73
#StarMember
Oricum e ok și așa, dar sigur că e o idee interesantă și ceea ce spui tu.

Razvan
#StarMember
Da, ar fi o idee buna de implementat și nu ar mai trebui sa treci prin profil.

Vio73
#StarMember
Probabil pe parcurs lucrurile se mai îmbunătățesc.

Miha_Z
#StarMember

O idee buna, chiar ar fi util ca la avatar sa fie trecut si punctajul. In felul asta am scurta pasii de parcurs pentru aflarea punctajului. Acum depinde daca se poate realiza acest lucru in comunitate si nu implica multe proceduri. Oricum ideea e buna de pus in aplicare.

 

Update (DanielaH, Moderator) - Odată cu migrarea la noua platformă, în Comunitatea Orange nu se mai acordă puncte, rămân doar recompensele sub forma de badge-uri si niveluri.

MihaelaC
Community Manager
Community Manager
@Alex G. în momentul acesta poți accesa punctajul din profilul tău dacă apeși pe butonul "Misiunile mele". În fereastra respectivă vei avea toate informațiile despre badge-uri, puncte, nivel. Pe viitor vom lua în considerare și această variantă propusă de tine. Mulțumim!

Alex_G_
Cunoscător
Spuneam acest lucru in ideea in care mie mi-a fost puțin greu sa găsesc punctajul. Am citit de câteva ori înainte pașii indicați de voi, însă nu reușeam sa identific, mereu ma întorceam in alta parte. Acum am prins mișcare, însă cred ca ar fi mai ușor de vizualizat punctajul dacă ar apărea se fiecare data lângă avatar.

Jay
Campion certificat
Mie mi-ar placea sa vad la profil punctele si locul din clasament.. si, cand ma uit in clasament, daca apas pe unul dintre membri sa ma duca la profilul lui.. 🙂

Miha_Z
#StarMember
Deja ai multe pretentii Jay :))) Tu nu vrei doar facilitatea punctelor la avatar, tu vrei si locul din top... Pentru moment multumiti-va cu ce aveti. 😉

Romeo_
Senior certificat
Desi ma cam incurca punctajul de la 1000 de puncte in sus cu “k” Mihaela are dreptate...trebuie sa ne obisnuim/multumim cu ce avem ;)))

Ascary
Campion certificat
Nu contează punctele Romeo. Important este sa pui întrebări pertinente și să oferi răspunsuri corecte,astfel lumea te va tine minte pentru calitatea activității tale in comunitate și nu pentru cantitatea punctajului făcut pe postări tip chat.

Vio73
#StarMember
Mi s-ar părea și mie util să vezi punctele adunate la avatar.