anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Orange Communications - De ce nu pot sa gasesc factura electronica?

Ana33
Junior

De ce nu pot sa gasesc factura electronica la fel ca si in sfirsitul lunii Februarie 2024?

Trebuie sa achit factura si nici cum nu o gasesc S-a schimbat ceva on line ? 

7 Răspunsuri 7

FLo1
#StarMember

@Ana33: Bun venit în Comunitate. Când a fost emisă factura? Celelalte facturi apar vizibile și plătite? Dacă DA, atunci este o eroare temporară și se va remedia curând. Ai încercat de pe ambele platforme: atât aplicația MyOrange cât și varianta desktop a contului tău MyOrange. Ai primit notificarea emiterii facturii pe email? Te așteptăm să revii cu detalii.

Multumesc pt raspuns. Factura trebuia sa fie emisa la sfirsitul lui Martie 2024 Nu am primit nici un email inca 

Am incercat aplicatia MyOrange cit si varianta desktop.

Multumesc

 

 

Salut Ana. Atunci consider că poți să aștepți fără probleme câteva zile. Factura se emite cam la 2-3 zile de la data stabilită conform contractului. Deci fiind pe sfârșit de lună.... până spre 10 martie este ok. Pentru urgență, poți merge să plătești și într-un magazin Orange. Revino pe topic dacă nu se actualizează situația facturii în următoarele zile. O zi cu spor.

Vio73
#StarMember

Salutare!

Poate îți sunt utile informațiile de aici:

https://www.orange.ro/help/cum-imi-descarc-factura-din-aplicatia-my-orange-daca-am-servicii-orange-r...

Nu cred că s-a schimbat nimic, dar probabil este chestie de obișnuință.

Vezi dacă te ajută, iar dacă nu, revino pe topic.

Baftă! 

DanielaH
Moderator

@Ana33, s-a rezolvat situația? Poți vizualiza factura?

Buna seara Daniela din pacate nu pot sa gasesc factura. Platesc facturile de ani de zile si acum nu stiu ce s-a intimplat. Eu nu locuiesc in tara de aceia este foarte frusturant. Vreau sa iti spun care pasi ii urmez eu:

Consum si facturi, Plateste factura, mai mult. Cind introduc nr de tel fix sau cod abonat nu este recunoscut. Apoi este o intrebare care ar fi suma de plata pe care nu o stiu pina ce nu pot sa vad factura.

Ajutor !!!!

 

 

Ana, o să rugăm colegii să verifice situația ta. Trimite-ne, te rog, codul de abonat și numărul de telefon în mesaj privat. Mulțumim.