anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Fix Orange nu functioneaza, trimitere mesaj din Contact nu functioneaza, functioneaza ceva????

ioanr
Începător
Fix Orange MyRepair nu functioneaza, trimitere mesaj din Contact nu functioneaza, functioneaza ceva????
In Fix Orange MyRepair (cont migrat din Telekom, internet si fix) am incercat sa inregistrez tichet, a facut el verificarile, am pus numarul de telefon, apasat pe butonul Continua - face iar verificarile, nu da niciun mesaj, dar nu trece mai departe. Am incercat de pe mai multe browsere, degeaba.
Incerc sa trimit un mesaj, de la contact, pun toate informatiile, apas pe butonul Trimite - da eroare: A intervenit o eroare. Te rugam sa incerci mai tarziu.
Pe bune? Ce servicii de kko!
1 Soluţie acceptată‚

mihai_13
Maestru
"ceva ceva functioneaza" - ai aici cateva adrese la care te poti adresa .succes ! infoclienti@orange.com sesizari@orange.ro https://www.orange.ro/contact/

Vizualizare soluţie în postul original

7 Răspunsuri 7

ioanr
Începător
Bonus, nu poti sa suni gratuit nicaieri daca nu esti pe abonament mobil Orange. Peste tot te taxeaza ca nu le merg lor serviciile. Orange my a$$!

Pololică
#StarMember
Din tot ce ai scris rezulta ca ceva nu functioneaza (plus o eroare intr-o aplicatie... cred). Ai incercat la 300 (sau celalalt telefon de contact, 0374300300) sau doar ne anunti? Scuze ca nu mi-am baut cafeaua (care, apropos, nu beau de fel), dar parca asa se face prima data (cel putin adaugi si ce ai incercat sa faci).

mihai_13
Maestru
"ceva ceva functioneaza" - ai aici cateva adrese la care te poti adresa .succes ! infoclienti@orange.com sesizari@orange.ro https://www.orange.ro/contact/

Mircea_15
Junior
Iar sunt probleme cu site-ul fix.orange.ro Unde trimiti sesizari daca esti fost client telepom, ups, telekom fix? Am pus un screen shot, cum se vede pagina. La fel si pe chrome si pe edge.

BlackWolf
Senior certificat
Mircea_15, m-am uitat si eu acum si vad ca le merge site-ul pe Chrome, am pus screenshot...

Mircea_15
Junior
Acum am verificat si eu. Acum site-ul e ok!

BlackWolf
Senior certificat
E perfect, bine ca iti functioneaza acum