anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Cum se poate șterge contul de Orange România Communications?

Anonim
Neaplicabil

Orange România Communications

Din câte observ e diferit cu mult de Orange România iar ceea ce nu înțeleg eu e că nu există/nu înțeleg/nu știu cum se poate șterge contul de Orange România Communications din moment ce există posibilitatea de a îți șterge contul de Orange România?

Vă mulțumesc pentru înțelegere

1 Soluţie acceptată‚

arsradu
#StarMember & March's Problem Solver

Salut,

Ai incercat deja din aplicatia My Orange > Altele > Setari > Stergere Cont?

Nu am cont OROC, dar in caz ca nu ai incercat deja, poti incerca si varianta asta. Daca nu merge, iti recomand sa contactezi un consultant prin mijloacele de contact de aici.

Nota: asigura-te ca ai selectat contul corect (OROC in cazul asta) pentru stergere, in caz ca ai mai multe conturi.

Client Orange

Vizualizare soluţie în postul original

9 Răspunsuri 9

teacher_
#StarMember

Salut!

Urmează pașii din acest link .

Poți să ne spui de ce dorești să dezactivezi contul? 

Anonim
Neaplicabil

Din greșeală fără să vreau în loc să intru pe Orange România am intrat pe Orange România Communications și am văzut că mă conectasem numai că era mult mai diferit ca la Orange România

Razvan
#StarMember

Salut! Poate a închis serviciile OROC și a migrat pe ORO. 

Anonim
Neaplicabil

Nici măcar nu le deschisesem numai că în loc să intru pe Orange România din greșeală fără să vreau am intrat pe Orange România Communications și am văzut că mă conectasem

Vio73
#StarMember

Salutare!

Dacă ai servicii de la ambele companii și vrei să le vezi într-un singur cont, o poți face astfel:

https://www.orange.ro/help/cum-adaugi-mai-multe-conturi-in-aplicatia-my-orange-17788

Baftă! 

Anonim
Neaplicabil

Nu

Am servicii numai de la Orange România

arsradu
#StarMember & March's Problem Solver

Salut,

Ai incercat deja din aplicatia My Orange > Altele > Setari > Stergere Cont?

Nu am cont OROC, dar in caz ca nu ai incercat deja, poti incerca si varianta asta. Daca nu merge, iti recomand sa contactezi un consultant prin mijloacele de contact de aici.

Nota: asigura-te ca ai selectat contul corect (OROC in cazul asta) pentru stergere, in caz ca ai mai multe conturi.

Client Orange

Anonim
Neaplicabil

Da

Mulțumesc

Acum am văzut numai că înainte trebuie să aleg Orange România Communications și dup-aia să urmez pașii care mi-ai spus altfel dacă intru din Orange România voi șterge contul de Orange România

arsradu
#StarMember & March's Problem Solver

Dap, de pe contul de OROC trebuie facuta treaba asta. 🙂

Client Orange