anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Cum recuperez adresa de mail cu care ma logam la telekom?

cretugeorgeta
Începător

am uitat adresa de mail cu care ma logam la telekom. cum imi recuperez adresa?

4 Răspunsuri 4

FLo1
#StarMember

@cretugeorgeta: Bun venit în Comunitatea Orange. Dacă ai utilizat un anumit cont la Telekom iar acum ai servicii de la Orange România Communications, vei utiliza aplicația MyOrange. Dacă ai cont MyOrange și vrei să resetezi parola / contul, atunci ai un tutorial aici. Dacă nu ai cont MyOrange atunci poți să-ți creezi unul aici, acum

Datele de conectare la contul gestionat la Telekom nu mai sunt valabile aici, serviciile fiind necesar a fi reconfigurate / adăugate unui cont MyOrange, ca abonat Orange România Communications. 

Pentru alte detalii te așteptăm aici pe topic în Comunitate. Numai bine.

arsradu
#StarMember & March's Problem Solver

Salut,

Adresa de mail nu e adresa ta de mail? Nu e o adresa de mail pe care o folosesti frecvent? Banuiesc ca problema nu e adresa de mail, ci faptul ca nu te mai poti loga in cont. 

Daca asta e problema, trebuie sa stii ca:

  1. Telekom Romania Communications este acum Orange Romania Communications (diferit de Orange Romania SA). Deci, asta trebuie sa selectezi cand creezi contul.
  2. trebuie sa-ti creezi un cont nou My Orange, bazat pe orice adresa de email a ta. Eventual una pe care sa n-o uiti. Vei avea nevoie de ea pentru facturi. 🙂
    Ai aici un tutorial in sensul asta.
  3. trebui sa-ti adaugi serviciile Orange Romania Communications pe contul respectiv My Orange.
    Ai aici un tutorial in sensul asta.

Sa ne spui daca ai reusit.

Client Orange

Pololică
#StarMember

Salutare!

Intra in inboxul fiecarui mail pe care il ai si cauta Telekom (sau ceva ce stii ca primeai de la Telekom in mod frecvent). Daca primesti rezultate (facturi, notificari de plata, etc), atunci ai aflat cu ce te loghezi.

Pasul doi ar fi sa dai "am uitat parola" si poti genera noua parola.

DanielaH
Moderator

@cretugeorgeta, ai rezolvat cu adresa de e-mail? Te-au ajutat răspunsurile primite aici?