anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Status comanda online neschimbat

Aalina
Junior
Pe data pe 22 mi-am prelungit abonamentul impreuna cu achiziționarea unui telefon .
Statusul comenzii este acelasi din acea zi : “ in curs de procesare “ , iar livrarea era estimată pentru astazi . Am sunat in centrala dar nu am primit nici un raspuns concret . As vrea sa stiu cand se livrează comanda .
7 Răspunsuri 7

Pololică
#StarMember
Cel mai probabil luni. La mine a durat 3 zile (din 19.01 cand am confirmat noile contracte plus telefoanele si pana in 22.01 cand am intrat in posesie).

Aalina
Junior
Multumesc !

Viocat
Senior certificat
S-ar putea sa dureze mai mult de luni cele 3 zile sunt de cand sunt preluate de curier https://comunitate.orange.ro/questions/2673204-status-comanda-procesare-curier

Dinu0
Junior entuziast
Buna, a mai venit telefonul? Eu am lansat precomanda pe 19 si tot nu a venit. Acelasi status.

Aalina
Junior
Buna ! Nu. Am sunat dimineata la ei, au spus ca telefonul este in depozit si urmeaza sa il ridice curierul, am sunat acum 5 minuta sa verific daca a fost ridicat, nu l-a ridicat nimeni. Au spus ca urmeaza in 1-3 zile sa il primesc, cel tarziu pana joi, dar sa mai sun maine sa ma interesez de AWB.

Aalina
Junior
Am primit mail acum 5 min “ Comanda ta online a fost expediata din depozitul nostru.”

DanielaH
Moderator
@Aalina, ai primit comanda?