anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

S23 ultra 512 gb

Drs47
Junior

Cand apare din nou pe stock Samsung s23 ultra cu 12 gb rami si 512 gb spatiu de stocare?

1 Soluţie acceptată‚

DanielaH
Moderator

Salut din nou!

Colegii ne-au spus ca S23 Ultra este un telefon EOL (end of life) și nu va mai reveni în stoc în 2024. Cele câteva bucăți rămase vor fi disponibile zilele aceastea în magazinul online.

Vizualizare soluţie în postul original

10 Răspunsuri 10

FLo1
#StarMember

@Drs47: Bun venit în Comunitatea Orange. Cel mai ușor găsești răspunsul fie întrebând pe chat-ul care apare accesând magazinul online, sau marcând opțiunea de ”Anunță-mă când revine în stoc” pentru a fi anunțat pe email când revine pe stoc. Succes.

Vio73
#StarMember

Salutare!

Poți să apeși butonul magic ,, anunță-mă când revine " , dar și să le scrii la adresa magazinonline@orange.ro.

Sper să ți se îndeplinească dorința!

Crăciun fericit!

Pololică
#StarMember

Salutare! 

În ianuarie apare S24, deci nu cred ca va mai reveni pe stoc S23. 

DanielaH
Moderator

Salut, @Drs47!

Vom întreba și noi colegii despre acest model. Vrei să-l achiziționezi din magazinul online? Te interesează o culoare anume?

Da , doresc sa il achizitionez online, si sper sa fiu sunat 

Negru , verde

DanielaH
Moderator

Salut din nou!

Colegii ne-au spus ca S23 Ultra este un telefon EOL (end of life) și nu va mai reveni în stoc în 2024. Cele câteva bucăți rămase vor fi disponibile zilele aceastea în magazinul online.

Eduardo
Începător

Buna,si eu doresc acest model,nu conteaza culoarea doar sa fie de 512gb,va rog sa imi dati informatii reale despre stoc,cand reapare l-am si cumparat

MirceaGeorge
Junior

Din punctul meu de vedere iOS este net superior androidul-ui, ce spui?:)

Răspunsul este simplu: depinde. IOs, fiind sistem de operare proprietar, e mai bine controlat de Apple, dar vine cu dezavantaje pe măsură (aplicații proprietare, interconectare cu alte SO deficitara, etc). Totul se rezumă la modul de utilizare al... utilizatorului.