anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Livrare telefon - Documente Curier

adi642
Începător
Salut!
La livrarea unui telefon, cu prelungirea abonamentului, curierul a solicitat o parte din documentele din colet pentru a fi returnate catre Orange, cu semnatura in original.
Vi s-a intamplat la fel?
Multumesc!
1 Soluţie acceptată‚

Salut! Pentru ofertele agreate telefonic se solicita semnarea contractului in momentul livrarii și pastrarea unui exemplar pentru a se adauga la arhiva.

Vizualizare soluţie în postul original

4 Răspunsuri 4

DanielaH
Moderator
@adi642, bun venit în Comunitate! Ne poți spune, te rog, despre ce documente este vorba?

adi642
Începător
Am semnat un exemplar al contractului de care mai erau cateva hartii aditionale capsate. Mi-a spus ca trebuie returnate catre Orange. Mentionez ca am efectuat plata ramburs. Mie mi-a ramas factura si al 2-lea exemplar al contractului. Mi s-a parut o situatie deosebita de ce am mai intalnit pana acum. Asa se procedeaza in situatii de acest gen? Multumesc pentru raspuns!

Salut! Pentru ofertele agreate telefonic se solicita semnarea contractului in momentul livrarii și pastrarea unui exemplar pentru a se adauga la arhiva.

Vio73
#StarMember
De fiecare dată când primesc o ofertă telefonică, vine curierul și mă pune să semnez documentele pe care le primesc oricum și online!