anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

In cât timp revine un telefon pe stoc în magazinul online?

Feli_1
Începător
Dacă in magazinul online un telefon nu este momentan pe stoc, aproximativ in cât timp revine? Mulțumesc!
1 Soluţie acceptată‚

DanielaH
Moderator

@Feli, nu este o regulă, depinde de modelul telefonului și de producător, dar poți solicita să fii anunțată când telefonul respectiv va reveni pe stoc apăsând butonul "anunță-mă când revine" din pagina de produs din magazinul online. Trebuie doar să introduci adresa de e-mail pe care vrei să fii notificată.

 

Vizualizare soluţie în postul original

5 Răspunsuri 5

Razvan
#StarMember
Depinde la caz la caz, la unele telefoane poate apărea în stoc după 2-3 zile, altele 7-8 zile, depinde de importatorul oficial din România.

Vio73
#StarMember
Asta nu-ți poate spune nimeni exact! Poate dura o perioadă mai scurtă sau mai lungă de timp sau poate să nu mai revină deloc, pur și simplu.

FLo1
#StarMember
@Feli: Daca doresti un anumit model de achizitionat din magazinul online ORANGE, iar acesta nu este pentru moment pe stoc la acestia, poti eventual sa intrebi direct reprezentantii Orange (telefonic cu apel la 300, pe chatul Djingo din pagina Orange, sau email) sau sa urmaresti momentul cand stocul va fi reinnoit. Revino in Comunitate sa ne spui despre stadiul actiunii tale prezentata in topicul acesta.

DanielaH
Moderator

@Feli, nu este o regulă, depinde de modelul telefonului și de producător, dar poți solicita să fii anunțată când telefonul respectiv va reveni pe stoc apăsând butonul "anunță-mă când revine" din pagina de produs din magazinul online. Trebuie doar să introduci adresa de e-mail pe care vrei să fii notificată.

 

Feli_1
Începător
Mulțumesc! Am solicitat sa fiu anuntata când revine. Doream sa știu aproximativ cam cât am de așteptat!