anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Factura produs achizitionat din magazinul online

Andrei001
Junior entuziast
Bună,
Aș vrea să cumpăr un ceas. Factura se regăsește în colet sau numai în contul my Orange? Așa cum este la eMag și Altex.
Mulțumesc!
1 Soluţie acceptată‚

Salut! La achizitia unui produs din Magazinul Online Orange clientul primeste de la curier impreuna cu produsul, factura si certificatul de garantie.

Vizualizare soluţie în postul original

5 Răspunsuri 5

delfinas
#StarMember
Bun venit in Comunitate, Andrei001!!! La produsele cumpărate online, factura o regăsești în MyOrange, la Documente.

Andrei001
Junior entuziast
În colet factura tipărită nu se regăsește?

svetalex
Maestru
Salut! În secțiunea „Documentele tale” vezi modificările aduse contractului. Pentru a vedea facturile aferente produselor achiziționate din magazinul online eu accesez din meniul vertical din partea stângă „Magazin online” (screenshot 1), apoi din pagina care se deschide apăs pe pictograma cu un camion 🙂 (screenshot 2) și se deschide meniul de Istoric comenzi. Acolo regăsești facturile aferente achizițiilor pe care le-ai făcut în magazinul online Orange, similar cu ce există la Emag. Probabil că este și altă cale de a accesa istoricul comenzilor, dar nu am identificat-o eu 🙂

delfinas
#StarMember
Din câte știu eu, factura nu se găsește și in colet, ți-o descarci din MyOrange, dacă ai nevoie de ea

Salut! La achizitia unui produs din Magazinul Online Orange clientul primeste de la curier impreuna cu produsul, factura si certificatul de garantie.