anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

De ce nu intra extra discount la comanda Iphone 14?

Paul7
Începător

 

IMG_4744.png

de ce nu intra extra discount la Iphone 14 cand introduc codul la comanda?

1 Soluţie acceptată‚

GeorgianaD
Moderator

Salut, @Paul7 !

Ne-am interesat la colegii ce se ocupă de Magazinul Online Orange, iar aceștia ne-au comunicat faptul că telefonul a fost scos din oferta Hot Summer in data de 27 iunie, deoarece stocul dedicat acestei oferte s-a epuizat.

Vizualizare soluţie în postul original

14 Răspunsuri 14

FLo1
#StarMember

@Paul7: Bun venit în Comunitate. Când ai încercat căutarea? Dacă verifici acum, ”iPhone 14” deși este la promoția HotSummer NU mai este pe stoc. Din această cauză ți se returnează mesajul de eroare. 

Pololică
#StarMember

Salut!

Saptamana trecuta IPhone 14 era singurul care nu intra la reducere. S-ar putea sa fie o modificare recenta si neimplementata corespunzator (ori reclama cu reducerea, ori produsul inca nu a fost trecut (tehnic) pentru codul de reducere respectiv).

Paul7
Începător

Azi dimineata am incercat, apare pe stoc.

Paul7
Începător

IMG_4747.png

Corect, este ok, însă acest model nu este în promoția ”HotSummer”. Din acest motiv nu a fost acceptat codul.

Paul7
Începător

Nu stiu despre promotia care ziceti ceva, mie imi apare pe site acum ca are extra discount 150euro cu codul HOT150 si nu ma lasa sa bag codul. Cum nu este in promotie daca asa apare pe site? 

@Paul7: Mai puteți pune încă o dată imaginea completă? Cea în care apare și voucherul evidențiat. Mulțumesc.

FLo1_0-1688465920757.png

 

 

Paul7
Începător

IMG_4748.png

am mai patit aceeasi treaba cand a fost iphone 14 pro max in extra discount cu 200 euro, atunci era codul app200. Marketing fals de toata frumusetea… direct ANPC

Nici pe varianta de mobil nu apare în campania Hot Summer.

Screenshot_20230704-133048_Chrome.jpg

Paul7
Începător

Mie in link-ul de pe mobil imi apare ca e in campania Hot Summer : https://www.orange.ro/oferte-speciale/hot-summer/

aici il vad si vad ca mai sunt topicuri deschise pe acest subiect

@Paul7: Pagina aceea nu este actualizată, au mai fost astfel de situații. Uită-te pe site-ul magazinului: https://www.orange.ro/magazin-online/

 

nu apare   - fa un print  

Pololică
#StarMember

Cred ca pagina este o eroare pe undeva. Atasat PDF-ul cu telefoanele Apple vandute de Orange. Doar SE are bulina cu cei 150E, dar nu apare si in versiunea "print" (nu pot atasat PDF, doar "paginile" ca .jpg).

GeorgianaD
Moderator

Salut, @Paul7 !

Ne-am interesat la colegii ce se ocupă de Magazinul Online Orange, iar aceștia ne-au comunicat faptul că telefonul a fost scos din oferta Hot Summer in data de 27 iunie, deoarece stocul dedicat acestei oferte s-a epuizat.