anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Comanda online

mihaita2
Junior

Salutare ! Am și eu o dilemă cu privire la o comandă online. Eu am plasat-o pe 03.08.2023 iar data estimativă de livrare este de 07.08. Suntem in data de 08.08 iar comanda nici măcar nu a fost preluată de un curier, este in stagiul de confirmare . Știți cumva cam cât ar mai trebui să aștept? 

7 Răspunsuri 7

RafaHelper
#StarMember

Salut @mihaita2

In funcție de ce produs ai comandat poate dura intre 3-5 zile lucrătoare. Ai comandat un produs ce se afla in stoc, sau poate un produs care e la precomanda? Ne poți spune despre ce produs este vorba?

După cum se vede și în atașament.  Este un samsung galaxy a54 . Nu este la precomanda . L-am luat odată cu prelungirea abonamentului 

In acest caz va trebui doar să aștepți. La mine a durat si 8 zile pana au livrat o comandă cu produse in stoc. Sa ne ti la curent cu statusul acesteia 

Vio73
#StarMember

Salutare!

Poate să mai întârzie sau poate că mâine o primești, dar nu trebuie să te panichezi inutil. Probabil au fost unele încurcături pe la firmele de curierat și asta a mai amânat ceva timp livrarea. Oricum, acolo este vorba despre ceva estimat, nu sigur.

Poți să intri în acel chat al magazinului online sau să le scrii la adresa magazinonline@orange.ro, iar de acolo vei afla cu siguranță toate detaliile necesare.

Sper să se clarifice cât mai repede posibil nelămurirea.

Succes!

Mulțumesc frumos pentru informații.

Apreciez!

Vio73
#StarMember

Cu mare plăcere!

DanielaH
Moderator

@mihaita2, a ajuns comanda?