anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Care sunt pașii pentru achiziționarea unui produs din magazinul online cu puncte "Thank you"?

horescu
Junior
Care sunt pașii de urmat pentru achiziționarea unui produs din magazinul online în care să folosesc punctele "Thank you"?
1 Soluţie acceptată‚

svetalex
Senior certificat
Salut! Trebuie să te autentifici în My Orange și să adaugi un produs în coș, iar în pasul de finalizare comandă, dacă deții puncte OTY, îți vor apare în partea stângă, ca în captura de ecran pe care am anexat-o. Poți alege câte puncte să folosești utilizând slider-ul albastru.

Vizualizare soluţie în postul original

6 Răspunsuri 6

Miha_Z
#StarMember
In primul rand te loghezi in My Orange și apoi selectezi magazin online. Îți alegi produsul dorit, (telefoane, tablete, accesorii), selectezi cate puncte dorești să folosești și apoi treci modalitatea de livrare. Poți alege ca produsele să-ți fie livrate acasă sau într-un Orange Shop. Succes.

horescu
Junior
Nu apare nicio casetă în care să-mi ceară punctele Thank You. Apare doar o casetă cu un cod de voucher.

FLo1
#StarMember
@horescu: Ești sigur că ai si un cont cu număr de abonament asociat acestui cont utilizat la achiziția dorită?? În caz contrar degeaba încerci.

VasT
Explorator entuziast
Dacă ai cont merge. Eu cumpăr des pe puncte. Chiar poți să alegi cate puncte folosești. Dar obligatoriu să fii logat altfel nu merge.

Vio73
#StarMember
Salutare! Cum ți s-a spus deja, trebuie să te loghezi mai întâi în contul My Orange și apoi îți apar punctele. Dacă nu se întâmplă, contactează Serviciul Clienți. Succes!

svetalex
Senior certificat
Salut! Trebuie să te autentifici în My Orange și să adaugi un produs în coș, iar în pasul de finalizare comandă, dacă deții puncte OTY, îți vor apare în partea stângă, ca în captura de ecran pe care am anexat-o. Poți alege câte puncte să folosești utilizând slider-ul albastru.