anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Achizitie mobil din magazinul online cu puncte Thank You

Miha_Z
#StarMember
Vreau sa-mi cumpar un mobil din Magazin online si sa folosesc si punctele Thank You. As inclina spre achizitie la liber. Indiferent de caz ca iau mobil la liber sau prelungesc abonamentul valoarea punctelor ramane dubla, nu?
1 Soluţie acceptată‚

Jay
Campion certificat
Punctele se dubleaza doar cu prelungirea abonamentului pentru 24 de luni.. Am facut o simulare si am atasat poze pentru a se vedea cate puncte am si cat valoreaza ele... la liber sau cu prelungire pe 24 luni.. Pentru 12 luni se scade acelasi numar de puncte ca si la liber..

Vizualizare soluţie în postul original

10 Răspunsuri 10

Jay
Campion certificat
Punctele se dubleaza doar cu prelungirea abonamentului pentru 24 de luni.. Am facut o simulare si am atasat poze pentru a se vedea cate puncte am si cat valoreaza ele... la liber sau cu prelungire pe 24 luni.. Pentru 12 luni se scade acelasi numar de puncte ca si la liber..

Neaplicabil
Primesti puncte dublate numai daca prelungești pe 24 luni.

Mary_1
Junior
Se dublează doar la prelungirea abonamentului cu 2 ani

Vio73
#StarMember
Acum se poate face comandă și în rate prin magazinul online. Mai înainte nu se putea.Mi se pare foarte tare. Dacă se face prelungire pe 24 de luni, punctele valorează dublu, altfel, nu.

Ascary
Campion certificat
Da,ratele in magazinul online Orange este un pas uriaș care trebuia făcut demult,astfel eram scutiți de multe drumuri in magazinele fizice mai ales că acestea nici nu au oferta diversificata că in magazinul online. Deci să purcedem la cumpărături :))

Laura_cio
Senior
Punctele se dublează dacă nu renunți la abonament și daca faci o prelungire a acestuia sau modificare, achiziționând telefonul. Pentru achiziționarea telefonului la liber, poți opta pentru a face rate.

FaraUnID
Campion certificat
@Miha Z Daca nu este ceva urgent si vrei neaparat sa prelungesti poti sa mai astepti deoarece am o vaga banuiala ca si anul acesta va fi campania HOT SUMMER cu reduceri suplimentare.

Vio73
#StarMember
E o idee destul de ok, pe care mă gândesc să o aplic și eu.

Razvan
#StarMember
Eu am luat P20 pro, cu 12 rate prin card avantaj în magazinul online cu Orange Me 16.

Liva
Junior entuziast
La achizitionarea unui abonament nou online punctele se dubleaza daca il prelungesti e 2 ani. In functie de nevoi il alegi de cati euro sa fie.