anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

[Încheiat] Orange rade de noi. Hot Summer o mare amagire.

Pazel
Junior entuziast
Se pare ca Orange face misto de mine. Dupa ce ca Samsung-ul pe care il doresc nu mai este in oferta, acum si minte clientii pe fata. Atasat este mail-ul pe care l-am primit azi. Incercand sa intru pe site si sa vad si eu marea oferta, ghici ce. Xiaomi-ul de care spune Orange nu este in stoc.
Foarte frumos isi trateaza clientii.
Dupa vreo 10 ani de Orange, dintre care 6 pe abonament, cred ca a sosit momentul sa ne despartim.
2 Răspunsuri 2

FaraUnID
Campion certificat
Cam despre asta s-a discutat aici https://comunitate.orange.ro/questions/2412621-hot-summer-esec-lamentabil-orange si aici https://comunitate.orange.ro/questions/2405803-ofertele-hot-summer-anul-misto Orange Hot Summer = Prosteala pentru prosti!

ClaudiuP_1
Explorator entuziast
Ca orice oferta in marketing exista un numar limitat de bucati pentru campaniile de acest gen (asemanator si in cazul BlackFriday-ului la mai multe site-uri). Poate parea putin offtopic dar atunci cand iti doresti un produs si nu e o urgenta imediata, eu astept cel putin 6 luni de la lansare, ii verific pretul pe price.ro/compari.ro (unul dintre ele are si un grafic al preturilor) si cand vezi ca ii scade valoarea de piata poti cauta si pe net ofertele. In domeniul telecom am observat ca tot ce vand operatorii este in general cam cu 100 de Ron mai scump decat piata libera de pe alte site-uri de comert online. Sansele ca tu chair sa beneficiezi de o oferta reala, fie ea si prin Hot Deals sunt reduse pentru ca nu isi permite nimeni sa iti dea un terminal cu discount mai mare decat adaosul lor comercial din momentul respectiv sau sa iti introduca un cost pe abonament pt urmatoarele 24-36 de luni din care sa isi recupereze reducerea oferita la telefon. P.S.: Acum un an pe eMag am gasit un ceas la 300 de Ron in loc de 1400 Ron (probabil eroarea lor), l-am comandat, ba chiar si platit si apoi am aflat ca e anulata comanda pentru ca nu aveau stocul live updatat. Ofertele prea bune sa fie adevarate sunt putine si au "un grad de risc".