anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

VA MAI FI EXTINSA RETEAUA DE FIBRA?

MariaAntita1976
Începător

BUNA ZIUA. VA MAI FI EXTINSA RETEAUA DE FIBRA? LA ADRESA MEA (MAGURA1,654) AU FOST MAI MULTE INCERCARI DE A SE INSTALA FIBRA. IN URMA INCERCARILOR REPETATE A *RASUFLAT* URMATOAREA INFORMATIE (NEOFICIALA): LA INSTALAREA FIBREI PRIN STALPI NIMENI NU A STIUT DESPRE CE E VORBA, ABONATII FIIND CONTACTATI ULTERIOR. DAR OCUPANTII A DOUA VILE CE SE AFLA IN PREAJMA UNUI DRUM FORESTIER AU PRINS DE VESTE DESPRE CE E VORBA SI LI S-A DUS FIBRA 2-3 KM PRIN PADURE, STRADA PE CARE LOCUIESC SI INCA UNA RAMANAND PE DINAFARA, NEMAIFIIND DISPONIBILE FONDURI/ MATERIALE/ RESURSE. PE CELE DOUA STRAZI SUNT MINIM 20 DE ABONATI ORANGE. VECINII/ CONSATENII M-AU AUTORIZAT SA VORBESC IN NUMELE LOR SI RUGAM EXTINDEREA RETELEI DE FIBRA SI PENTRU NOI. EU MA SIMT FRUSTRATA DEOARECE SUNT ABONATA DIN 2004 SI AM FOST PRIMA DI SAT CE A AVUT INTERNET DE LA ORANGE. ROG UN RASPUNS SI VA MULTUMESC ANTICIPAT.

1 Răspuns 1

Vio73
#StarMember

Salutare!

Cu siguranță se va extinde în continuare rețeaua de fibră optică, dar pentru a cere să se extindă punctual, într-o locație, te sfătuiesc să faci o sesizare din secțiunea Contact, de pe site-ul Orange sau la adresa de email, serviciul.clienti@orange.ro.

Și să nu scrii cu majuscule și acolo!

Baftă!