anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Orange Love - Pachet Healthy Home

bogapostu
Explorator
Luna aceasta voi finaliza achizitia unei locuinte unde este acoperire Orange (fibra).
Am discuta deja cu un consultant Orange, mai ales ca vazusem in mesajele de pe paginile de socializare ca se dau 2 echipamente (CI+) la abonare, mi-a confirmat asta, am spus deja ca prefer Internet 1000 si pachet global.
Am inteles cum sta treaba cu bonusul de vechime, 10 euro pe an, dar nu inteleg pretul de la Pachet Healthy Home, de la 331 redus la 77 euro, adica 254 euro in loc de 200, este un pret special sau doar o greseala de calcul?
Am vorbit si mi se vor da si online 2 carduri.
7 Răspunsuri 7

delfinas
#StarMember
Daca intri pe https://www.orange.ro/love/produse-in-rate/ vei citi ca acela e pretul redus și nu o greșeală. "Pachet Healthy Home Aspirator Mi Robot Vacuum Mop Cleaner, Purificator de aer Mi Air 3C și cântar inteligent MI Body Composition 2 - Automatizarea locuinței - Conectivitate Wi-Fi si Bluetooth - Aplicație Xiaomi Home și Mi Fit disponibilă pe iOS și Android" Preț standard*: redus de la 331€ la 77€ Rată lunară (24 luni)*: redusa de la 15€ la 5€

Vio73
#StarMember
Salutare! Din câte am văzut, există oferta aceasta, chiar și cu HBO inclus vreo 12 luni, dar există oferte locale destul de atractive în unele zone, cum ar fi cea de 10 lei în primele 12 luni, dar pe Explorer și net de 500. Baftă și să ne povestești despre cum ai făcut!

bogapostu
Explorator
@delfinas, am văzut oferta, doar că la toate celelalte oferte reducerea este de 200 euro reprezentând suna maxima ce poate fi obținută pentru vechimea în rețea, aici reducerea este mai mare, de aceea nu știu exact cat este pachetul, am peste 20 ani vechime, dar cu o întrerupere, de atunci am doar 2 ani și ceva

delfinas
#StarMember
Daca acolo scrie că pachetul e redus la 77 de euro, înseamnă că așa e oferta acum. Bucură-te de ea! 🙂

teacher_
#StarMember
Salut! Uite, și eu urmează să mă mut și nu știam de oferta asta.... Mulțumesc de info!

Vio73
#StarMember
@bogapostu, E vorba de oferta prin fibra proprie, iar reducerea de 300 de euro este valabilă dacă ai 20 de ani. https://www.orange.ro/love/local/ Dacă ai întrerupt, ai doar 2 ani vechime, din păcate.

bogapostu
Explorator
@ Vio73, stiu ca se ia doar vechimea actuala, acum reducerea este de maxim 200 Euro, la celealte produse asociate cu pachetul love se specifica ca pretul promo este in urma aplicarii unei reduceri pentru o vechime de 20 ani, iar diferenta este de fix 200 euro (exemplu, un tv care costa 389 euro apare ca fiind 189 euro si se specifica ca pretul promo este obtinut). Aici nu se specifica asta, pretul intreg este de 331 Euro si discountat este de 77 euro, diferenta nu provine de la vechimea in retea, adica 200 euro, pachetul costa cu 254 euro mai putin