anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

oferta internet si tv + voce

dnlcornel
Începător

salut. la pretul de 20 lei, mi au oferit tv si fibra de 500. in realitate viteza internetului este <200. la voi este la fel? eu nu accept oferta fiind in perioada de probe.

la fel si la voce. mi au facut o oferta mai proasta decat oferta existenta pe piata. fun 11 redus la 7 euro iar. in magazin e redus la 5,5 euro pentru clientii noi.

eu ma portez la VODAFONE ! voi?

4 Răspunsuri 4

Anonim
Neaplicabil

La partea de abonament poți trece pe prepay și apoi poți alege abonamentul redus fun 11.

Pe partea de abonament sunt multi factori care pot determina viteza scăzută însă daca nu sunt devină echipamentele tale proprii atunci poți considera alegerea unui nou furnizor.

Însă la prețul de 20 Ron este greu să găsești o oferta similara.

Screenshot_2024-03-19-15-45-25-807_com.opera.browser-edit.jpg

Dacă alegi alt furnizor testează rețeaua sau intereseazăte in zona de vitezele oferite de de aceștia ca sa nu ajungi într-o situație mai rea.

Personal rămân la Orange

deci: la voce ma sfatuiesti sa ma scarpin cu mana stanga la urechea dreapta. pretuiti mai mult clientii noi, sa inteleg. am 23 ani la orange si iti permiti sa mi vorbesti asa

Anonim
Neaplicabil

Eu sunt client ca și tine și îți spun cum as proceda eu.

Este doar o părere nu trebuie sa te superi.

Iar la vitezele de net Orange este acoperit dovada este poza atașată.

Vio73
#StarMember

Salutare!

La cel de 20-21 lei ai viteze de 460/230 Mbps. Ai verificat cu dispozitive care suportă aceste viteze? 

Pentru clienții noi, tot timpul vor fi oferte mai bune. Ai posibilitatea să alegi abonamente online. Momentan, nu văd acel abonament de 11 redus la jumătate, dar cel de 15, redus la jumătate, cu totul nelimitat este:

https://www.orange.ro/abonamente/oferta-loializare/

Poți urmări când apare și cel dorit și dacă ești în afara perioadei contractuale, îl iei imediat.

Deci nu trebuie să ți se dea, ci îți iei singur!

Baftă!