anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Cum pot configura Orange Family?

KOS_00
Junior
Cum pot configura Orange family?
1 Soluţie acceptată‚

delfinas
#StarMember
KOS 00 , bun venit in Comunitate!!! "Ca să beneficiezi de oferta Orange Family este necesar să ai cel puțin două abonamente de voce (Fun/Smart/Smart Plus), unul de minimum 8€ și unul de minimum 10€. Poți crea, vedea beneficiile sau afla detalii despre pachetul tău Family direct în My Orange sau în magazinele Orange. Te poți bucura de 1€ reducere începând cu al 2-lea abonament pe unul dintre abonamentele de voce Fun/Smart/Smart Plus în următoarele condiții: - Activezi sau migrezi pe 24 luni minimum 2 abonamente de voce Fun/Smart/Smart Plus, unul de minimum 8€ și al doilea de minimum 10€ . Astfel, reducerea de 1€ se acordă pe abonamentul de minimum 10€ (TVA inlus). Dacă pe același cont de abonat se mai activează un al treilea abonament de voce (sau al patrulea etc) de minimum 10€, reducerea de 1€ se va acorda pe fiecare număr nou activat. Bonusul lunar 100 GB internet pe mobil național, utilizat la comun pe toate abonamentele de voce mobilă Fun sau Orange Pro este valabil pentru clienții ce achiziționează /prelungesc minim 2 abonamente de voce din oferta curentă, de minim 8€ (TVA inclus, contracte pe 24 luni), și activează/prelungesc servicii fixe din oferta Orange : un abonament de internet fix și unul de televiziune (Home Net+Home TV). " DETALII: https://www.orange.ro/abonamente/orange-family/

Vizualizare soluţie în postul original

9 Răspunsuri 9

delfinas
#StarMember
KOS 00 , bun venit in Comunitate!!! "Ca să beneficiezi de oferta Orange Family este necesar să ai cel puțin două abonamente de voce (Fun/Smart/Smart Plus), unul de minimum 8€ și unul de minimum 10€. Poți crea, vedea beneficiile sau afla detalii despre pachetul tău Family direct în My Orange sau în magazinele Orange. Te poți bucura de 1€ reducere începând cu al 2-lea abonament pe unul dintre abonamentele de voce Fun/Smart/Smart Plus în următoarele condiții: - Activezi sau migrezi pe 24 luni minimum 2 abonamente de voce Fun/Smart/Smart Plus, unul de minimum 8€ și al doilea de minimum 10€ . Astfel, reducerea de 1€ se acordă pe abonamentul de minimum 10€ (TVA inlus). Dacă pe același cont de abonat se mai activează un al treilea abonament de voce (sau al patrulea etc) de minimum 10€, reducerea de 1€ se va acorda pe fiecare număr nou activat. Bonusul lunar 100 GB internet pe mobil național, utilizat la comun pe toate abonamentele de voce mobilă Fun sau Orange Pro este valabil pentru clienții ce achiziționează /prelungesc minim 2 abonamente de voce din oferta curentă, de minim 8€ (TVA inclus, contracte pe 24 luni), și activează/prelungesc servicii fixe din oferta Orange : un abonament de internet fix și unul de televiziune (Home Net+Home TV). " DETALII: https://www.orange.ro/abonamente/orange-family/

KOS_00
Junior
Mulțumesc!

delfinas
#StarMember
Cu placere!!!

Burbulir
Junior
Buna ziua, tocmai am modificat un abonament din me7 in Fun10 si daca tot mai am 3 abonamente Fun 8 si unul orange tv am zis ca ma incadrez pentru pachetul family. Am incercat sa activez reducerea de 1 eur din my account, dar nu functioneaza. Am mers la orange shop auchan dr. taberei..... aici am dat peste un angajat care imi spune ca NU ma incadrez la orange family daca am mai mult de 3 abonamente :)). Apoi a revenit ca nu se poate pentru ca am facut prelungirea online la Fun 10, oricum, ma grabeam si nu am mai stat. La relatii clienti am dat de un asistent de tip AI semi-inteligent, no go, asa ca poate ma ajuta cineva de aici. Multumesc. Sorin

Burbulir
Junior
Buna ziua, s-a rezolvat, multumiri Danielei pentru rapiditate si promptitudine. Toate cele bune, Sorin

DanielaH
Moderator
@Burbulir, cu mare plăcere! Mă bucur că s-a rezolvat și te mai așteptăm aici, în Comunitate.

Alexander2023
Începător

Buna Daniela, am si eu 3 abonamente fun10 facute online de blackfriday si am si internet si tv de la orange, mi-a venit factura atat pe decembrie cat si pe ianuarie dar nu mi s-a scazut 1 euro la 2 din cele 3, un coleg are aceleasi abonamente de voce, aceleasi reduceri si serviciu de internet si tv de la orange si lui i s-au scazut cei 2 euro, ma poti ajuta te rog?

@Alexander2023, ți-am răspuns în mesaj privat.

Te mai așteptăm în Comunitate!

Alexander2023
Începător

Multumesc de ajutor, recomand !