anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Beneficii la reînnoirea abonamentului Orange Love

Mircea
Explorator
Cand ati reinnoit ultima oara abonamentul Orange Love si ce beneficii ati avut?
1 Soluţie acceptată‚

teacher_
#StarMember
Îți spun de la mătușa mea... La reînnoirea abonamentului, ea a primit o oferta buna pentru achiziția unui telefon Samsung S9 și același trafic de net, la bani mai putini, cam cu vreo 10 lei pe lună... in plus , a primit și PS4 la un super pret... Așa a negociat ea. Poți suna la 300, sau poți merge in Orange shop. Daca ai abonament family de 2 ani, poți să îl reinoiesti cu 6 luni înainte de expirarea perioadei contractuale, și primești anumite reduceri, dar trebuie sa negociezi și tu, sa nu lași doar consultantul să vorbească... Participa și tu la negociere! Avantajul contractelor încheiate prin telefon, este că ai 14 zile la dispoziție să renunți la bunurile cumparate. In shop, termenul este de 24 de ore. Te rog să ne spui cum te-ai descurcat!

Vizualizare soluţie în postul original

4 Răspunsuri 4

Miha_Z
#StarMember
Momentan nu am Orange Love desi am fost tentata sa fac si acest abonament. Poate pe viitor voi face.

Laura_cio
Senior
Nu am nici eu un abonament Orange Love. Puteți cere informații sunând la numărul 300, la Serviciul Clienți, mergând intr-un Orange Shop sau direct pe site-ul Orange.

teacher_
#StarMember
Îți spun de la mătușa mea... La reînnoirea abonamentului, ea a primit o oferta buna pentru achiziția unui telefon Samsung S9 și același trafic de net, la bani mai putini, cam cu vreo 10 lei pe lună... in plus , a primit și PS4 la un super pret... Așa a negociat ea. Poți suna la 300, sau poți merge in Orange shop. Daca ai abonament family de 2 ani, poți să îl reinoiesti cu 6 luni înainte de expirarea perioadei contractuale, și primești anumite reduceri, dar trebuie sa negociezi și tu, sa nu lași doar consultantul să vorbească... Participa și tu la negociere! Avantajul contractelor încheiate prin telefon, este că ai 14 zile la dispoziție să renunți la bunurile cumparate. In shop, termenul este de 24 de ore. Te rog să ne spui cum te-ai descurcat!

Vio73
#StarMember
Sunt ceva reduceri, dar nu așa consistente ca la abonare. Oricum, cel mai bine o să văd în momentul în care reprelungesc pachetul Love, la anul.