anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Orange supporter

Cctinescu
Junior
Am citit ca se poate primi net extra abonament daca te înscrii in programul Orange Supporter cu echipa favorita din Liga1 și primesti la fiecare gol marcat sau meci câștigat. Am trimis sms la 321 cu mesajul FCSB și am primit răspuns “opțiunea introdusă nu exista”. Trebuia scris altfel?
1 Soluţie acceptată‚

Costy
Explorator entuziast
Încearcă: STEAUA Este posibil ca în sistemul Orange să figureze cu vechea denumire. Daca esti pe PrePay trebuie sa ai o optiune de minim 5 euro credit activa pe cont. Pentru dezabonare: PrePay - sms la 321 cu textul STOP si numele echipei Abonament - sms la 8389 cu textul STOP FAN si numele echipei

Vizualizare soluţie în postul original

24 Răspunsuri 24

Jay
Campion certificat
Trebuie sa ai activa o optiune de minim 5 € sau un abonament Orange Me din oferta curentă...

Cctinescu
Junior
Am un abonament Orange Me

Costy
Explorator entuziast
Încearcă: STEAUA Este posibil ca în sistemul Orange să figureze cu vechea denumire. Daca esti pe PrePay trebuie sa ai o optiune de minim 5 euro credit activa pe cont. Pentru dezabonare: PrePay - sms la 321 cu textul STOP si numele echipei Abonament - sms la 8389 cu textul STOP FAN si numele echipei

Vio73
#StarMember
Cum pot să mă înscriu în programul Orange Supporter? Utilizatori Orange PrePay Te poți înscrie în Orange Supporter dacă ai o opțiune de minim 5 euro credit activă pe cont, timp în care vei primi și beneficiile de mai sus. Vezi aici oferta PrePay, trimite un SMS la 321 cu numele echipei favorite și ești înscris! Abonați Orange Pentru a face parte din programul Orange Supporter trebuie să ai un abonament Orange Me din oferta comercială actuală, apoi să trimiți un SMS la 321 cu numele echipei preferate. https://www.orange.ro/fotbal/ Succes!

Razvan
#StarMember
Trimite sms la 321, cu textul "Fotbal Club FCSB" https://www.orange.ro/info/sport/echipe/15 Vezi ca la fiecare sms primit vei fi taxat, dacă ești la prepay. Mai jos sunt descrise condițiile programului prepay suporter la abonamentele Orange Me sau Prepay. La abonamente Orange Me opțiunea prepay suporter e gratis și la prepay primele 10 zile, după care vei fi taxat. Apoi reîncarcă-ți cartela cu minim 5 euro credit pentru a primi bonus beneficiile timp de 30 de zile, în plus față de creditul reîncărcat. După cele 30 de zile oferite la reîncărcarea cu minim 5 euro credit, notificările prin SMS cu informații despre scor, marcatori, cartonașe roșii din meciurile echipei favorite vor fi taxate cu 5 euro cenți/SMS primit. La fiecare modificare a echipei favorite din cadrul programului Orange Supporter, pentru alocarea beneficiilor, utilizatorul trebuie sa efectueze o reîncărcare de minim 5 euro credit. https://www.orange.ro/info/sport/echipe/15

Razvan
#StarMember
Ca alternativa a sms-ului la 321, poți instala aplicația de mai jos și ai informațiile gratuite, trafic gratuit în limita abonamentului inclus. Fotbal Info de la Orange Beneficii Cu aplicația gratuită Fotbal Info ai la dispoziție: Rezultatele partidelor in timp real și toate clasamentele la zi Noutăți din Liga 1, Liga II, Echipa Națională, Cupa României, Liga Campionilor, Europa League, alte campionate externe Știri personalizate cu echipa aleasă din programul PrePay Suporter Notificări în aplicație pentru cei înscriși în programul Orange Supporter pentru mai multe echipe si competiții Statistici, comentarii live meciuri Informații despre echipe și jucători https://www.orange.ro/aplicatii/fotbal-info/

Tina
Cunoscător certificat
@Razvan, pentru a primi bonusul de net, trebuie sa trimită neaparat sms, care este gratuit. @Cctinescu, de când ai acest abonament? Poate nu este considerat din oferta actuala... Și, da, este posibil sa fi scris greșit numele echipei. Poate ca Orange, ar fi trebuit sa publice o lista cu toate echipele din Liga 1, astfel încât sa nu stam sa ghicim cum sa scriem numele echipei.

Miha_Z
#StarMember
Trebuie sa folosesti in mesaj textul Fotbal Club FCSB. Mai multe detalii despre campanie gasesti in atasament si in link-ul https://www.orange.ro/fotbal/

Romeo_
Senior certificat
Orange Suporter este doar pt abonamente?

Cctinescu
Junior
@Razvan mulțumesc pt toate informațiile, dar exact cum spunea @Tina este o varianta de a obține net extra abonament, am încercat și cu Fotbal Club FCSB și același răspuns “opțiunea introdusă nu exista”

Cctinescu
Junior
@Tina, am abonamentul din August 2018. Cred ca Orange ar trebui sa publice o lista cu echipele

Tina
Cunoscător certificat
Am încercat sa ma înscriu cu FC Voluntari. Văd ca mi-a fost acceptata cererea. Dar aștept, de ceva timp, mesajul de confirmare. Revin atunci când apare. Măcar nu m-a refuzat. M-as fi așteptat sa fiu înscrisă imediat.

Vio73
#StarMember
Nici la mine nu merge. Am încercat cu FCSB. Edit: A mers cu Steaua.

Cctinescu
Junior
@Costy, am scris Steaua și a funcționat, mulțumesc, Costy, acum sper sa marcheze cât mai multă goluri ca sa primesc cât mai mult net.