anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Mai mult net de la Orange?

rolenna
Junior
Este suficient internetul de la Orange pe mobil?
12 Răspunsuri 12

Laura_cio
Senior
Depinde de fiecare optiune. Vrei mai mult, plătești mai mult.

Razvan
#StarMember
La prepay începând de la 6 euro (fără tva) este suficient internet prin intermediul bonusului. La abonamente la retenție începând cu 5 euro se putea obține aproximativ 20 Gb + bonus vechime în rețea și la 7 euro este 70 Gb. Abonamente Orange Me Start (fără telefon inclus) disponibile tuturor au o cantitate mare de internet inclus începând cu 9 euro (tva inclus) ai 40 Gb net pana la 100 Gb net la 19 euro (tva inclus). https://www.orange.ro/abonamente/orange-me/

Romeo_
Senior certificat
La prepay cred ca ajunge / Fiindc-atunci cand activezi / 6€ optiune / Ai net cat utilizezi / Orange iti va da in dar / 50 Gb cadou / Atat tie cat si celui / Ce ti-l faci prieten nou

FaraUnID
Campion certificat
Evident ca nu ar strica mai mult internet doar ca in momentul de fata, atat in cazul optiunilor prepay cat si in cazul abonamentelor de tipul SIM Only, pachetul de date inclus este unul decent pentru un utilizator mediu. Personal utilizez zilnic un device 2 in 1 si in care am o cartela prepay orange cu optiunea de internet de 6 euro activata si nu am reusit sa termin pachetul de date din optiune. Si asta in conditiile in care navighez pe internet, utilizez Skype, vizionez continut in format HD sau FullHD, servicii de cloud (upload si download), radio online. In momentul in care piata o va cere sau in momentul in care concurenta va oferi mai mult net, mai mult ca sigur ca si Orange va reactiona la modul pozitiv pentru clienti.

zygzag
Începător
Este arhisuficient ,ar fi și mai bine dacă s - ar reporta din nou MB sau GB neutilizati de la o luna la alta .

Vio73
#StarMember
Ca întotdeauna, ne dorim în mod firesc, mai mult. La un moment dat, tot în mod firesc, se va ajunge la internet nelimitat și toată lumea va scăpa de stress și discuții pro sau contra. Nu știm când va fi acel moment, dar îl așteptăm cu nerăbdare! Sper ca și Orange să țină cont de dorintele clienților și cred că o va face la un moment dat!

MAXIMUS
Începător
Da, eu am 36 Gb pe luna si este mai mult decat suficient

Neaplicabil
depinde de cerinta clientului,pentru noi,nu,clar.

Sipa
Începător
Din punctul acesta de vedere, este mai ok pe Prepay. 🙂

Vio73
#StarMember
Este mai bine la prepay, corect.

Ascary
Campion certificat
Este mai rapid internetul la Prepay sau de ce ?

Vio73
#StarMember
E mai mult în general, față de abonamente.