anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Folosiți des funcția hotspot?

Vio73
#StarMember
Eu mai o folosesc din când în când. Voi?
1 Soluţie acceptată‚

Razvan
#StarMember
În momentul în care nu am internet fix pe laptop în delegație, apelez cu succes la internetul de pe mobil. Îl utilizez la filme online, update-uri la telefon și alte briz-brizuri.

Vizualizare soluţie în postul original

8 Răspunsuri 8

Ascary
Campion certificat
Da,mai ales atunci când soția rămâne fără internet.

Razvan
#StarMember
În momentul în care nu am internet fix pe laptop în delegație, apelez cu succes la internetul de pe mobil. Îl utilizez la filme online, update-uri la telefon și alte briz-brizuri.

Ascary
Campion certificat
Rareori mai fac hotspot cu calculatorul atunci când routerul nu vrea să funcționeze.

Laura_cio
Senior
Da, când nu am internet și vreau sa lucrez de pe desktop sau când vreau sa ofer cuiva internet. Funcția aceasta e foarte buna, Internetul e rapid.

Ascary
Campion certificat
Viteza hospotului este data de viteza obținută de telefon.

Miha_Z
#StarMember
O folosesc rar atunci cand prietenii au nevoie, ramanand fara net sau fiind in alta retea nu au semnal.

Anca07
#StarMember
O folosesc destul de des, chiar si acasa, atunci cand viteza wireless-ului nu imi permite sa vizionez un film.

Ciucuras
Cunoscător certificat
Folosesc hotspot atunci cand merg la mama, cand familia nu are conexiune la internet le daruiesc netul meu. 🙂 Sunt singura care are conexiune la internet desi suntem in mare parte in aceeasi retea. O fi telefonul meu de vina, eu detin un Huawei iar ei Samsung. 🙂