anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Folosiți des funcția hotspot?

Vio73
Campion certificat
Eu mai o folosesc din când în când. Voi?
1 Soluţie acceptată‚

Razvan
Campion certificat
În momentul în care nu am internet fix pe laptop în delegație, apelez cu succes la internetul de pe mobil. Îl utilizez la filme online, update-uri la telefon și alte briz-brizuri.

Vizualizare soluţie în postul original

8 Răspunsuri 8

Ascary
Campion certificat
Da,mai ales atunci când soția rămâne fără internet.

Razvan
Campion certificat
În momentul în care nu am internet fix pe laptop în delegație, apelez cu succes la internetul de pe mobil. Îl utilizez la filme online, update-uri la telefon și alte briz-brizuri.

Ascary
Campion certificat
Rareori mai fac hotspot cu calculatorul atunci când routerul nu vrea să funcționeze.

Laura_cio
Senior
Da, când nu am internet și vreau sa lucrez de pe desktop sau când vreau sa ofer cuiva internet. Funcția aceasta e foarte buna, Internetul e rapid.

Ascary
Campion certificat
Viteza hospotului este data de viteza obținută de telefon.

Miha_Z
Campion
O folosesc rar atunci cand prietenii au nevoie, ramanand fara net sau fiind in alta retea nu au semnal.

Anca07
Cunoscător certificat
O folosesc destul de des, chiar si acasa, atunci cand viteza wireless-ului nu imi permite sa vizionez un film.

Ciucuras
Cunoscător certificat
Folosesc hotspot atunci cand merg la mama, cand familia nu are conexiune la internet le daruiesc netul meu. 🙂 Sunt singura care are conexiune la internet desi suntem in mare parte in aceeasi retea. O fi telefonul meu de vina, eu detin un Huawei iar ei Samsung. 🙂