anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Daca nu am telefon 5G, am internet nelimitat cu abonamentul Smart Plus 15?

nelimitat
Începător
Daca nu am telefon 5G, am internet nelimitat cu abonamentul Smart Plus 15 ?
1 Soluţie acceptată‚

Jay
Campion certificat
Salut! Abonamentul are ca resursa internet nelimitat național, nu te condiționează sa ai un telefon compatibil 5G.. iti spune doar ca ai acces la tehnologia 5G începând cu acest tip de abonament.. deci ai internet nelimitat pe telefonul tău, care presupun ca este 4G..

Vizualizare soluţie în postul original

4 Răspunsuri 4

Jay
Campion certificat
Salut! Abonamentul are ca resursa internet nelimitat național, nu te condiționează sa ai un telefon compatibil 5G.. iti spune doar ca ai acces la tehnologia 5G începând cu acest tip de abonament.. deci ai internet nelimitat pe telefonul tău, care presupun ca este 4G..

Vio73
#StarMember
Salutare! Evident că ai net nelimitat, dar la viteza pe care o suportă telefonul și tipul de rețea din zona/ zonele pe unde îl folosești. Mai ai un topic pe aceeași temă aici: https://comunitate.orange.ro/questions/2404123-abonamentul-orange-smart-15-internet-nelimitat Succes!

Viocat
Senior certificat
Daca ai acoperire, internetu e nelimitat:)

delfinas
#StarMember
Nelimitat, bun venit in Comunitate!!! Cum ți-au scris și colegii, nu are legătură telefonul cu ce resurse ai pe abonament, doar că nu te vei bucura de vitezele promise de tehnologia 5G. Eu am tot abonament de 15 euro și telefon cu 4G+, dar beneficiez de netul nelimitat.