anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Dacă eu nu folosesc mai deloc internetul din abonament, pot primi în schimb un beneficiu?

cosmin_21
Junior
Dacă eu nu folosesc mai deloc internetul inclus în abonamentul Orange, pot primi în schimb un beneficiu?
La Orange vine moș ?
1 Soluţie acceptată‚

svetalex
Senior certificat
Salut. Poți opta pentrun un abonament YOXO, la care primești bani pentru netul neconsumat. Uite aici o întrebare la care s-a discuta legat de netul neconsumat din abonamentele YOXO https://comunitate.orange.ro/questions/2276218-cati-bani-primesti-fapt-yoxo

Vizualizare soluţie în postul original

5 Răspunsuri 5

svetalex
Senior certificat
Salut. Poți opta pentrun un abonament YOXO, la care primești bani pentru netul neconsumat. Uite aici o întrebare la care s-a discuta legat de netul neconsumat din abonamentele YOXO https://comunitate.orange.ro/questions/2276218-cati-bani-primesti-fapt-yoxo

Jay
Campion certificat
@Cosmin, nu poti primi la schimb un beneficiu pentru ca nu folosești internetul pe care il are în componența abonamentul tau. Nu cred ca s-a gândit cineva pana acum la aceasta varianta, ma gândesc ca sunt milioane de clienți și ar fi cam greu de personalizat.. Poți incerca la prelungirea abonamentului, stiind deja de ce resurse ai nevoie, sa vorbesti cu un consultant, sa vezi daca la fidelizare, exista vreo varianta de abonament, care nu se găsește în grila publica.. La Orange mai vine si Mosu, dar, nu cred ca vine cu un beneficiu la schimb in cazul acesta..

dragonuroshu
Explorator
Atentie ca la abonamentele Yoxo nu vei putea trimite sms catre numerele scurte in caz ca vei avea nevoie.

Firefly
Cunoscător
Si eu sunt in aceiasi situatie, nu consum mai nimic din tot abonamentul, sunt sunata mai mereu, sun foarte putin iar internet folosesc acasa wifi in cea mai mare parte a timpului. Acum daca ar exista o astfel de optiune ar fi buna dar ce recompense sa alegi?! La ce recompense te ai gandit?

cosmin_21
Junior
Poate nu, să sperăm că da!