anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Aplicații mobile Orange

Laura_cio
Senior
Orange produce o gama de aplicații mobile pentru nevoile clientului. Care sunt acestea?
1 Soluţie acceptată‚

FaraUnID
Campion certificat
Aplicatii mobile dezvoltate de Orange Romania - My Orange https://www.orange.ro/aplicatii/myorange/ - Orange TV GO https://www.orange.ro/aplicatii/orange-tv-go/index.html - Orange Smart Home https://www.orange.ro/servicii-fixe/smart-home/ - Orange Cloud https://www.orange.ro/orange-cloud/index.html - Orange Antivirus produs de Bitdefender https://www.orange.ro/orange-care/orange-antivirus/index.html - Orange Travel https://www.orange.ro/aplicatii/orange-travel/index.html - Orange Fotbal Info https://www.orange.ro/aplicatii/fotbal-info/ - Orange Film https://www.orange.ro/film/index.html - OrangeContent Lock https://www.orange.ro/aplicatii/content-lock/ - Super Erou https://www.orange.ro/aplicatii/super-erou/index.html - Orange Telefon https://www.orange.ro/aplicatii/orange-telefon/index.html - Orange Travel https://www.orange.ro/aplicatii/orange-travel/index.html - Orange Money https://www.orange.ro/money/ Aplicatii sustinute de Orange Romania - Povesti https://www.orange.ro/aplicatii/povesti/index.html - 123 Numere si Oi https://www.orange.ro/aplicatii/123-numere-si-oi/index.html - ABC Trenul Alfabet https://www.orange.ro/aplicatii/abc-trenul-alfabet/index.html - Anotimpurile https://www.orange.ro/aplicatii/anotimpurile/index.html - Ucenicul Bucatar https://www.orange.ro/aplicatii/ucenicul-bucatar/index.html - Povesti pentru Copii https://www.orange.ro/aplicatii/povesti-pentru-copii/index.html

Vizualizare soluţie în postul original

8 Răspunsuri 8

Jay
Campion certificat
My Orange, Orange Telefon, Orange TV GO, Orange Money, Orange Antivirus, Orange Cloud, Orange Deezer, Orange film, Orange Content Lock, Orange Smart Home, Orange Travel, Fotbal Info, Super Erou... Mai avem acces la niste aplicatii, dar, nu m-am lamurit inca daca sunt produse de Orange sau doar ne ofera acces la ele, cum avem acces la Clever Taxi de exemplu.. acestea sunt Libon si Povesti.. Tind sa cred ca, totusi, Libon este produsa de Orange.. https://www.orange.ro/help/libon-1069 https://www.orange.ro/help/povesti-1109 https://www.orange.ro/aplicatii/super-erou/index.html

FaraUnID
Campion certificat
Aplicatii mobile dezvoltate de Orange Romania - My Orange https://www.orange.ro/aplicatii/myorange/ - Orange TV GO https://www.orange.ro/aplicatii/orange-tv-go/index.html - Orange Smart Home https://www.orange.ro/servicii-fixe/smart-home/ - Orange Cloud https://www.orange.ro/orange-cloud/index.html - Orange Antivirus produs de Bitdefender https://www.orange.ro/orange-care/orange-antivirus/index.html - Orange Travel https://www.orange.ro/aplicatii/orange-travel/index.html - Orange Fotbal Info https://www.orange.ro/aplicatii/fotbal-info/ - Orange Film https://www.orange.ro/film/index.html - OrangeContent Lock https://www.orange.ro/aplicatii/content-lock/ - Super Erou https://www.orange.ro/aplicatii/super-erou/index.html - Orange Telefon https://www.orange.ro/aplicatii/orange-telefon/index.html - Orange Travel https://www.orange.ro/aplicatii/orange-travel/index.html - Orange Money https://www.orange.ro/money/ Aplicatii sustinute de Orange Romania - Povesti https://www.orange.ro/aplicatii/povesti/index.html - 123 Numere si Oi https://www.orange.ro/aplicatii/123-numere-si-oi/index.html - ABC Trenul Alfabet https://www.orange.ro/aplicatii/abc-trenul-alfabet/index.html - Anotimpurile https://www.orange.ro/aplicatii/anotimpurile/index.html - Ucenicul Bucatar https://www.orange.ro/aplicatii/ucenicul-bucatar/index.html - Povesti pentru Copii https://www.orange.ro/aplicatii/povesti-pentru-copii/index.html

Vio73
Campion certificat
Da, sunt o multitudine. Eu folosesc mai ales: My Orange, Orange antivirus, Orange tv go, etc.

Miha_Z
Campion
WAW sunt cateva. Super, acum ca este facuta o lista pot trece la testat. 🙂

eda2k
Cunoscător
Salut, Interesant ar fi dacă Orange ar putea oferi aplicații care să concureze cu cele dezvoltate de google - deja există unele similitudini: Google Drive vs. Orange cloud. Ce ar face Orange competitiv în acest domeniu - dezvoltarea unor aplicații integrate în SO, un fel de "skin/temă" Orange, care să-ți ofere cloud, photos, calendar, dial și SMS. Acestea fiind capabile să înlocuiască aplicațiile default. ... Probabil ... Interesant ...

Vio73
Campion certificat
Orange cloud, de exemplu, există. Iar mulți și folosesc această aplicație.

eda2k
Cunoscător
@vio73: Ar fi interesant dacă Orange Cloud ar avea aceleași facilități ca Google Drive... În Drive se salvează automat, prin intermediul Google Photos, toate pozele de pe dispozitiv... Pentru a face upload în Orange cloud pozelor, ar trebui să configurezi aplicația special... Și back-up-ul dispozitivului s-ar putea face pe Orange cloud .. Dar toate acestea aunt automatizate de google ..

Vio73
Campion certificat
Aici da, ai dreptate, dar cred că este destul de bine și așa. Păcat că spațiul de cloud este de multe ori cam redus!