anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

[Rezolvat] Avarie servicii fixe in Cernica, Ilfov

Dominic16
Începător

Sunt mai bine de 60 de ore de cand nu mai functioneaza serviciile de tv si internet in Cernica. Robotul anunta o estimare de remediere in aproximativ 12 ore, care estimare a fost re, re, re estimata de 5 ori. Nimeni din call center nu ofera o informatie concreta si pertinenta. Servicii impecabile, ce pot spune! Nu imi fac griji prea mari, suntem la jumatatea lui Septembrie, sigur se remediaza la timp ca sa nu pierd Concertul de anul nou de la TV. Vecinii cu care am vorbit sunt la fel de optimisti.

1 Soluţie acceptată‚

La ora verficarii voastre, in sfarsit s-a remediat dupa 72 de ore. Ciudat ca aceasta verificare s-a facut doar dupa remediere, nu? Cand eu si sute de alti abonati aflati in situatia mea, inroseam telefoanele sunand in call center, nu era totul ok, dar nimeni nu oferea informatii pertinente, doar balbaieli

Vizualizare soluţie în postul original

2 Răspunsuri 2

DanielaH
Moderator

@Dominic16, bun venit în Comunitate!

Am verificat cu clegii de la departamentul tehnic și în acest moment nu există niciun incident în zona semnalată de tine. 

Dacă situația mai este de actualitate, te rugă să ne în mesaj privat trimiți codul de abonat și un număr de telefon la care să poți fi contactat. Mulțumim.

La ora verficarii voastre, in sfarsit s-a remediat dupa 72 de ore. Ciudat ca aceasta verificare s-a facut doar dupa remediere, nu? Cand eu si sute de alti abonati aflati in situatia mea, inroseam telefoanele sunand in call center, nu era totul ok, dar nimeni nu oferea informatii pertinente, doar balbaieli