anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Bonusul de 50 gb se adauga si la home net 4g?

Neaplicabil
Interesanta
1 Soluţie acceptată‚

Vio73
#StarMember
Nu deocamdată, din păcate. Asta am cerut și eu. Dar 50 gb mi se pare cam puțin. Sper să fie de cel puțin câteva ori mai consistent. Așteptăm cu interes să vedem ce se va întâmpla! Întrebasem și eu pe aici : https://comunitate.orange.ro/questions/2273190-beneficii-clientii-orange-perioada-coronavirus

Vizualizare soluţie în postul original

8 Răspunsuri 8

Jay
Campion certificat
Te referi la bonus de reîncărcarea prepay sau la cel valabil in perioada asta..

teacher_
#StarMember
Vezi dacă ești eligibil pentru bonus in aplicatia my Orange

Jay
Campion certificat
Dacă e vorba de cel care se poate activa momentan din My Orange, se activează doar pe mobil.. Ai mai jos informatii.. Eu de exemplu puteam sa aleg numerele de telefon existente pe cont..

teacher_
#StarMember
Cine poate solicita activarea bonusului? Bonusul poate fi activat de catre clientii PrePay si de catre abonatii Orange persoane fizice, de pe numerele active de voce mobila. Abonatii persoane juridice pot activa bonusul pe numerele active de voce si date mobile. Bonusul poate fi activat prin accesarea paginii www.orange.ro/myaccount/reshape/50-GB din My Orange, in perioada 20 martie – 30 aprilie 2020.

Vio73
#StarMember
Nu deocamdată, din păcate. Asta am cerut și eu. Dar 50 gb mi se pare cam puțin. Sper să fie de cel puțin câteva ori mai consistent. Așteptăm cu interes să vedem ce se va întâmpla! Întrebasem și eu pe aici : https://comunitate.orange.ro/questions/2273190-beneficii-clientii-orange-perioada-coronavirus

Ascary
Campion certificat
Buna ziua,nu Adrian,nu se aplica.Bine ai venit pe comunitate. Te așteptăm si cu alte intrebari daca ai neclaritati.

RafaHelper
#StarMember
Salut @Adrian_24, ‏‏‎ ‎ Poti incerca chiat tu sa activezi bonusul din contul My Orange si sa ne spui daca a reusit sau nu. Ce iti pot spune eu ca si fost utilizator de Home Net 4G este ca in trecut am putut activa orice bonus de internet si pe acest abonament. Sa ne spui daca ai reusit sau nu, astfel vor sti si alti utilizatori.

Vio73
#StarMember
Nu merge, am încercat eu de multe ori. Scrie clar că e doar pentru abonamentele de voce mobile!