anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Beneficii

NickyS
Community Manager
Community Manager

Descoperă beneficiile de a fi membru în Comunitatea Orange

Ești curios să afli ce ai de câștigat dacă faci parte din Comunitatea Orange? Ne-am gândit să îți oferim 2 tipuri de beneficii: cele imediate, de care te poți bucura în timp real, după realizarea unor activități în Comunitate (badge-uri) și recompensele care pot fi deblocate în timp, dacă sunt îndeplinite niște condiții (niveluri și badge-uri). Pe lângă acestea vom organiza și concursuri cu premii.

Ce înseamnă aceste recompense de fapt?

Badge-uri

Le mai numim și ecusoane sau insigne. Pe acestea le primești atunci când realizezi activități în comunitate, o dată sau de mai multe ori. Hai să îți prezint câteva:

- Salut - primești acest badge atunci când devii membru

- Primul răspuns oferit - primești acest badge după ce postezi primul tău răspuns

- 5 soluții oferite - ai răspuns la întrebări în Comunitate și 5 dintre răspunsurile oferite au fost marcate cu "Soluție" (cele mai bune răspunsuri)

 Intră constant în Comunitate pentru că o să adăugăm noi badge-uri pentru tine!

Niveluri

Când te înregistrezi în Comunitate primești automat nivelul de “Vizitator”. Următoarele  niveluri le poți debloca dacă îndeplinești mai multe condiții: o anumită vechime în Comunitate (număr zile), un anumit număr de răspunsuri oferite/ întrebări publicate, un anumit număr de aprecieri.

Nivelul va arăta celorlalți membri gradul tău de experiență și de cunoaștere a serviciilor și produselor Orange, dar nu numai. Îți dorești să fii Campion?

129 Răspunsuri 129

adrian87n
Cunoscător

ar fi tare fain si dragut ca macar punctele din comunitate alea bonus sa se poata transforma in ceva puncte Thank you 

@adrian87n, odată cu migrarea la noua platformă, in Comunitate nu se mai acorda puncte. Au rămas doar beneficiile de badge-uri și niveluri.

Dianatirlui2013
Începător

Aștept sa ma surprindeți plăcut!

Sándor
Începător

Salutare Comunitate Orange!

Iulian-Giuli
Începător

Astăzi am descoperit.

Și sunt sigur că o să beneficiez de răspunsuri de la comunitate.

Salutare tuturor!!!

Salut, Iulian, și bun venit în Comunitate!

Paula4
Începător

Abia azi l am descoperit..

lozneanugheorgh
Începător

Sper că sînt concursuri și premii cum se cuvine pt.fiecare

Vicky_86
Începător

Da

 

Ciaus
Începător

Ok

Duicuandreea758
Începător
  • Doresc să alimenteze conu 

Cezar4
Junior

Vai de capul lor ,beneficii

bogdyiustin_87
Începător

Buna dimineața și Un An Nou liniștit și plin de realizări!

Nu am știut de existenta comunității Orange,dar acum că am aflat, îmi dau interesul să fiu membru cat mai activ și să descopăr comunitatea și beneficiile ei. 

Mulțumesc!

@bogdyiustin_87, bun venit în Comunitate!

Un an nou fericit!

Emilia1984
Începător

Bună tuturor!😁

aș dori să fiu contactat de către un reprezentant orange din centrala pe achiziționarea unui tel/ prelungire abonament