anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Se poate anula factura pentru plata echipamentelor dacă le-am returnat la sediul lor?

Anka21
Începător
 
1 Soluţie acceptată‚

FLo1
#StarMember

@Anka21: Bun venit în Comunitate. În general, o factură de acest tip este pentru servicii post-scadență. Adică s-a emis factura întrucât nu ai prezentat echipamentele. Anularea ei este tardivă. Dar predând echipamentele și având un proces verbal de predare, cu siguranță nu vei mai primi o alta pentru aceiași întârziere.

Vizualizare soluţie în postul original

3 Răspunsuri 3

FLo1
#StarMember

@Anka21: Bun venit în Comunitate. În general, o factură de acest tip este pentru servicii post-scadență. Adică s-a emis factura întrucât nu ai prezentat echipamentele. Anularea ei este tardivă. Dar predând echipamentele și având un proces verbal de predare, cu siguranță nu vei mai primi o alta pentru aceiași întârziere.

Vio73
#StarMember

Salutare!

Eu zic să depui o sesizare în secțiunea Contact și poți întreba acolo sau la 300/ 0374300300 ( din orice rețea). 

Baftă!

mada2015
Începător

La fel am pățit și eu am returnat echipamentul și trebuia să mi scadă din factură valoarea echipamentului acest lucru nu s a făcut Sper să nu mi închidă abonamentul pentru acest lucru am plătit valoarea facturii de 75 de RON iar echipamentul era de 184 RON cei 184 RON nu i am plătit pentru că era valoarea echipamentului și mi se pare corect să mi se scadă din factură