anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Pot plăti restul de rate? Pot achita telefonul cumpărat în rate?

Neaplicabil
Pot plăti restul de rate? Pot achita telefonul cumpărat în rate?
1 Soluţie acceptată‚

Vio73
#StarMember
Salutare! Sigur că da, eu am făcut așa. Pui suma dorită pe cont sau mergi la un magazin și specifici apoi prin Chat Djingo, telefon ( la 300) sau chiar la Shop că dorești achitarea ratelor respective ( pentru cât ai depus suma) în avans. Succes!

Vizualizare soluţie în postul original

3 Răspunsuri 3

delfinas
#StarMember
Poti plati toate ratele cand vrei tu. "Poți achita în avans ratele în orice Orange shop sau Magazinele Partenere. Poți achita parțial una sau două rate, situație în care se scurtează numărul lor fără să faci pauză de la rate, sau integral." DETALII: https://www.orange.ro/help/pot-sa-platesc-ratele-in-avans-sau-sa-le-reesalonez-13748

Vio73
#StarMember
Salutare! Sigur că da, eu am făcut așa. Pui suma dorită pe cont sau mergi la un magazin și specifici apoi prin Chat Djingo, telefon ( la 300) sau chiar la Shop că dorești achitarea ratelor respective ( pentru cât ai depus suma) în avans. Succes!

Viocat
Senior certificat
Salut user. Poti plati ratele in orice moment. Intrebare daca ai avea de platit ex 2000 de lei in 10 rate egale, nu e mai bine sa platesti ratele in 10 luni decat anticipat acum cand euro e in crestere?. P.s rau nume ti-ai ales